Gergin Demet Akalın: Üzerime çıksaydın!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Demet Akalın (49), Amerika'dan dönüşünün ardından Nişantaşı'nda görüntülendi. Ünlü şarkıcı, gergin tavırlarıyla dikkat çekti.

14 Haziran 2021, Pazartesi 07:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye'de pandemi nedeniyle sahne yasakları yüzünden konser vermek için geçtiğimiz hafta Amerika'ya giden Demet Akalın, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

ABD turnesi dönüşü ilk iş olarak bakıma girip estetik doktorunun yolunu tutan ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın, gergin tavrı dikkatlerden kaçmadı.


Klinik çıkışı görüntülenen şarkıcı, bir ara yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada ani fren yapan taksi şöförüne ise "Oha üzerime çıksaydın bari" diye söylenerek tepki gösterdi.


Akalın, basın mensuplarının "Neden bu kadar sinirlisiniz?" sorusu üzerine "Arkadaşlar cenazemiz var o yüzden gerginim. Başka bir gün konuşalım" diye konuştu.


Öte yandan sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde ABD turnesindeyken aldığı özlem dolu bir mesajı paylaşmıştı.


Demet Akalın'dan kısa süre de olsa ayrı kalmaya dayanamayan Okan Kurt, Aile dostları Alişan'ın 'Özlemiştir' şarkısını sosyal medya paylaşarak Akalın'ı etiketlemişti.


Kurt'un paylaşımına şaşırarak kendi sosyal medya hesabından aynı kareyi "Aaa, birileri beni özlemiş" notuyla yayınlayan Akalın, hayat arkadaşını karşılıksız bırakmamıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Akrep diğer burç yorumları