Gezgin köpekler harika fotoğraflarıyla herkesi kıskandırıyor

Romanyalı sokak köpekleri Finn ve Yuri'nin hayatı Avustralyalı fotoğrafçı Anne Geier ile kesiştikten sonra tamamen değişti. Anne, sahiplendiği köpekleri tüm seyahatlerinde yanında götürüyor, onların muhteşem fotoğraflarını çekiyor. Eşsiz manzaralar eşliğinde poz veren sevimli köpekler, takipçilerin kalplerini eritiyor.

27 Ocak 2021, Çarşamba 11:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Avrupa'nın en büyüleyici manzaraları nasıl daha çekici hale gelebilir? Elbette sevimli dostlarımız köpeklerle...

Romanya'nın sokaklarından kurtarılan iki sevimli dost; Finn ve Yuri'nin hayatı, Avustralyalı fotoğrafçı Anne Geier ile karşılaştıktan sonra tamamen değişti.

Anne Geier, fotoğraf çekimi için Avrupa'nın dört bir yanını dolaşıyor. Dostlarını da yanında götürmeyi ihmal etmiyor. Avusturya, Norveç ve İsviçre gibi ülkelerin eşsiz manzaralarını fotoğraflayan Anne, Yuri ve Finn'i de kadraja dahil ediyor.

Karavanla geziyorlar

Tam zamanlı bir fotoğrafçı olan Anne, Finn ve Yuri'yi 3 yıldır Avrupa gezilere dahil ediyor. Bu gezilerde erkek arkadaşı Robert da ona eşlik ediyor. Köpekleriyle seyahat edebilmek için küçük bir karavan da satın aldılar. Karavanda yaşamak bazen zorlu olsa da köpekleri bu durumdan gayet memun.

MailOnline'a konuşan Anne, "Seyahatlerimiz sırasında Yuri ve Finn'in fotoğraflarını çekmeye başladım. Kurtarılan köpeklerin ne kadar özel ve benzersiz olduğunu göstermek, sevgi dolu anılar yaratmak, dünyanın her yerindeki insanlara onların güzel ruhlarının parçasını göstermek istedim" diyor.

Anne ayrıca, "Seyahatler köpekler için en iyi zamanlardır. Sahipleriyle 24 saat kaliteli vakit geçirebilirler. Mutlu olmak için ihtiyaç duydukları şey de bu" diyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uzmanlar uyardı: Evcil hayvanlar da koronavirüse karşı aşılanmalı