Gigi Becali'den Galatasaray'a: İsteme veresiye dost kalalım ölesiye

Steau Bükreş Başkanı Gigi Becali, Galatasaray'ın taksitli transfer tekliflerine biraz sinirlendi. Olimpiu Morutan transferinde fazla taksit yapıldığını düşünen Becali, Galatasaray'ın birkaç oyuncuda daha aynı yöntemi kullanmaya çalışmasına çıkıştı ve '500 taksitle oyuncu satmayacağım' dedi.

14 Kasım 2021, Pazar 11:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'da Rumen rüzgarları esmeye devam ediyor. Cicaldau ve Morutan'dan memnun kalan Galatasaray, Romanya piyasasını araştırmayı sürdürüyor. Gerek Romanya içinde oynayan, gerek yurt dışında oynayan Rumen oyuncularla ilgilenen Galatasaray, Steau Bükreş'in de kapısını aşındırıyor.

Olimpiu Morutan'ı da Bükreş ekibinden alan Galatasaray, şimdi ise 18 yaşındaki Octavian Popescu için Gigi Becali'yi aradı. Becali ise bu transfer teklifine sert çıktı.

NTV'deki habere göre, Romanya'da bir teleivzyon programına katılan Becali, Galatasaray'a adeta ateş püskürdü. Galatasaray'ın taksitli veresiyeli transfer tekliflerinden bıktığını söyleyen Becali, şöyle konuştu:

"500 taksitle satmayacağım"

"500 taksitle satmayacağım"

Galatasaray zaten Morutan'da fazla taksit yaptırdı. Şimdi de bir diğer oyuncumuz Octavian'ı istiyorlar. Benim 500 taksitle satılacak futbolcum yok. Kimseyi satmıyorum! Hiç kimseyi!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir hakem daha düdüğünü astı! O isimler için tehlike çanları çalıyor