Gigi Hadid hastalığını açıkladı

Gigi Hadid tiroid bezlerini etkileyen Haşimato hastalığına sahip olduğunu açıklayarak zayıflamasının sebebinin tedavi için aldığı ilaçlar olduğunu açıkladı

09 Aralık 2016, Cuma 15:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

21 yaşındaki süpermodel Gigi Hadid Elle dergisine yaptığı açıklamada Hipotiroidi tedavisi gördüğünü ve hastalık sebebiyle yavaşlayan metabolizmasının kilo almasına ve depresyon yaşamasına sebep olduğu anlattı.

2 yıl boyunca ilaç tedavisi gördüğünü belirten Hadid, zayıf görüntüsünün ilaçlar sebebiyle oluştuğunu belirtti.

Son zamanlarda kilo vermemek için uğraştığını açıklayan Gigi Hadid’in Tommy Hilfiger’ın 2015 Sonbahar defilesinde fazla kiloları dolayısıyla kast direktörüyle yaşadığı problemler basına yansımıştı.

O dönem 20 yaşında olan Hadid’in 1 sene içerisinde oldukça kilo verdiği gözlemlenebiliyor.

Hashimoto tiroiditi daha çok orta yaşlı kadınlarda görülse de her yaş grubunda ve erkeklerde de rastlanılabiliyor. Metabolizmayı yavaşlatan rahatsızlık kilo alma, halsizlik, yorgunluk ve depresyon gibi etkiler yaratabiliyor.

Gigi Hadid kız kardeşi Bella Hadid ve yakın arkadaşı Kendall Jenner gibi süpermodelleri geride buraktığı İngiliz Moda Ödülleri (British Fashion Awards) Uluslararası Yılın Modeli yarışmasının kazananı olmuştu.

Bella Hadid ile beraber yer aldıkları Victoria's Secret Fashion Show’da göz dolduran Gigi, ünlü şarkıcı Zayn Malik ile yaşadığı beraberliği sürdürüyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şarkıcı Güllü'nün şaşırtan değişimi! 70 kilo verdi