Gigi Hadid yanlışlıkla kızının videosunu paylaştı

Zayn Malik ile birlikteliğinden ilk bebeğini geçtiğimiz yıl eylül ayında dünyaya getiren model Gigi Hadid, altı aydır yüzünü sır gibi sakladığı kızının videosunu yanlışlıkla paylaştı. Hadid, gönderisini saniyeler içinde silmesine rağmen Khai'nin fotoğraflarının sosyal medyada paylaşılmasının önüne geçemedi.

16 Mart 2021, Salı 09:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü model Gigi Hadid, kızı Khai'yi 19 Eylül'de ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki evinde dünyaya getirmişti. Zayn Malik ile aşk yaşayan Hadid, altı aydır yüzünü gizlediği Khai'nin videosunu yanlışlıkla yayınladı.

ÖNÜNE GEÇEMEDİ

ÖNÜNE GEÇEMEDİ

Kızının yüzünü sosyal medyada göstermemeyi tercih eden model, gönderisini saniyeler içinde silse de takipçilerinin ekran görüntüsü almasının önüne geçemedi. Hadid'in bu hareketi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Gigi Hadid'in bazı takipçileri, "Bu onların özeli ve onların kararı. Saygı duymalıyız" şeklinde yorumlar yaparken, bazıları ise Kha'nin fotoğrafını sosyal medyada paylaşmaya devam etti.

Kızının doğumunu anlatan manken, Manhattan'da bir hastanede doğum yaparsa annesi Yolanda Hadid ve kız kardeşi Bella Hadid'in orada olamayacağını fark ettiğinde planının değiştiğini ifade etmişti.Sevgilisi ile birlikte "The Business of Being Born" adlı belgeseli izledikten sonra bunun bir çağrı olduğuna inanan Hadid, evde doğum yapmaya karar verdiğini dile getirmişti.


'HAYATIMDAKİ EN ÇILGIN ACI'

'HAYATIMDAKİ EN ÇILGIN ACI'

Bebeğini yatak odasındaki bir şişme küvette dünyaya getiren Gigi Hadid, "Hayatımdaki en çılgın acı olacağını biliyordum ama ona teslim olmalıydım" ifadelerini kullanmıştı.

Doğal doğuma annesinin yardımıyla hazırlandığın söyleyen Hadid, ebenin kendisine, "Yapıyorsun. Sana kimse yardım edemez. Zaten epidural noktasını geçtin. Yani hastane yatağında da tam olarak aynı şekilde itiyor olacaktın" dediğini anlatmıştı.


'BENİMLE GURUR DUYDULAR'

'BENİMLE GURUR DUYDULAR'

Ünlü model, doğum esnasında yanında olan sevgilisi ve kız kardeşi Bella Hadid’in kendisiyle "gurur duyduğunu" bildiğini söylemişti. Hadid, "Ancak belirli noktalarda her ikisini de dehşet içinde gördüm" ifadelerini de kullanmıştı.


Sevgilisinin en sevdiği kişiyi acı içinde gördüğü için kendini çok çaresiz hissettiğini söyleyen Hadid, "Doğum bitince Zayn ve ben birbirimize baktık ve 'Bunu tekrar yapmadan önce biraz zamanımız olabilir' der gibiydik" şeklinde konuşmuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hazal Filiz Küçükköse birikimlerini borsada değerlendiriyor