Önceki Fotolar

Giysi ve ayakkabılarınızı ilk günkü gibi tutacak 20 basit hile

İlk görüşte aşk yaşayıp da satın aldığınız kıyafetler ya da ayakkabılar yıllar içerisinde kullanılmaz hale geliyorsa ya da gardırobun tozlu raflarında giyilmeye giyilmeye eskidiyse bu haber sizin için! Şimdi öğreneceğiniz ipuçları sayesinde giysi ve ayakkabılarınızı basit ve etkili bir şekilde koruyabilecek, ilk günkü kadar kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

26 Aralık 2017, Salı 09:10
A A

Deri giysilerinizin daha yumuşak olmasını mı istiyorsunuz? Yağmur yağdığında biraz ıslanmasını sağlayın. Yağmur suyu bu iş için mükemmeldir.

Saç spreyi kullanarak ruj lekelerini temizleyebilirsiniz. Yapmanız gereken ruj lekesi olan bölgeye saç spreyi sıkmak.

Eğer küpenizin arkasını kaybettiyseniz bir kalemin ucunda bulunan silgiyle arkadan tutturabilirsiniz.

Gevşemiş gözlük vidalarını tırnak cilası kullanarak sıkılaştırabilirsiniz.

Süet ayakkabılarınızda oluşan lekeleri bir silgi yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

Kazağınızın üzerinde oluşan tüyleri temizlemek için bir tıraş bıçağı kullanın.

Kırık fermuarınızı düzeltmek için kurşun kalem kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kurşun kalemin ucunu fermuarın dizşlerinin üzerinden geçmek. Bu şekilde fermuarın daha kolay ve hasarsız açılıp kapandığını göreceksiniz.  

Deterjan ve kabartma tozunu bir kapta karıştırın. Eski bir diş fırçasıyla ayakkabılarınızın beyaz bölgelerine sürün. Bu onları bembeyaz tutmanıza yardımcı olacaktır.

Bacağınız ve çizme arasında çok mu boşluk kalıyor? Fotoğraftaki adımları izleyin.

Koyu renkli kotlarınızın solmasını önlemek için çamaşır makinenize yarım bardak saf byeaz sirke ekleyin

Gömleğinizin pantolonuzdan dışarı çıkmasından sıkıldıysanız fotoğraftaki adımları teker teker uygulayabilir, o bolluktan kurtulabilirsiniz. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.