Gizemli ikili Çağan Irmak ve Demet Akbağ

Gizemli ikili Çağan Irmak ve Demet Akbağ

Gizemli ikili Çağan Irmak ve Demet Akbağ Antalya'da çekeceği yeni filminin cast çalışmalarına devam eden yönetmen Çağan Irmak, başrol için Demet Akbağ ile anlaştı

29 Temmuz 2015, Çarşamba 12:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Filmin detayları hakkında bilgi vermek istemeyen Akbağ, “Şu kadarını söyleyeyim, her kadın oyuncunun isteyeceği bir rol” demekle yetindi.


Ata Demirer, Sermiyan Midyat ve Yılmaz Erdoğan filmlerinin değişmez oyuncusu Demet Akbağ, bu yıl da aynı isimlerle yola devam etmek için el sıkışmıştı. Akbağ şimdi de Çağan Irmak ile el sıkıştı..


"ÇOK AĞLATTIN GÜLDÜR DEDİLER"
Irmak da Instagram’a yüklediği fotoğrafın altına gizemli bir not düştü, "Şimdilik bir selam verelim dedik.. Gelişmeleri her zamanki gibi ilk sizinle paylaşacağım.Çok ağlattın güldür dediler. Daha bir ismimiz bile yok ama. Filmin hikayesini benden önce anlatan kimseye inanmayın."


 

"Babam ve Oğlum", "Issız Adam" ve "Dedemin İnsanları" gibi başarılı filmlerin yönetmenliğini üstlenen Irmak, son olarak oyuncu kadrosunu; Hümeyra, Işıl Yücesoy, Farah Zeynep Abdullah, Mehmet Günsür ve Kerem Bürsin'in gibi güçlü isimlerin üstlendiği "Unutursam Fısılda" ile beyazperdedeydi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Megan Fox ile Machine Gun Kelly'nin yeni aşk yuvasının fiyatı şaşırttı