Göcek’te ölümden döndü

Bekir Saçar ile Görünen Adam köşesi bu hafta da magazin bombaları ile dolu

01 Haziran 2019, Cumartesi 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü mimar ve koleksiyoner Naim Arnas geçen çarşamba günü Göcek’te ölümden döndü. 15 mil hızla, sürat motoruyla teknesine dönen Arnas, denize 80 metre uzunluğunda demir atan komşu teknenin lacivert halatını fark etmeyip halata çarptı. Yüzünde ve omzunda kesikler oluşan ünlü mimarın eli parçalandı ve bir parmağı koptu. Hastaneye kaldırılan Arnas’ın parmağı kurtarılamadı.

KEDİSİNİ DÖVME YAPTIRDI

KEDİSİNİ DÖVME YAPTIRDI

Sanatçı Nilüfer'in kızı Ayşe Nazlı büyüdü, genç kız oldu. Nilüfer’in boyunu geçen Ayşe Nazlı ile Bebek’teki ünlü dövmeci Redcat’te karşılaştım.

Dövme yaptırmak için sıra bekliyordu. Ayşe Nazlı sağ kolunun içine sahibi olduğu İran kedisinin portresini dövme yaptırdı.

RESTORAN AÇIP İNGİLTERE'DE YAŞAYACAK

RESTORAN AÇIP İNGİLTERE'DE YAŞAYACAK

Oyuncu Atilla Saral dokuz senedir meslektaşı İnci Türkay ile birlikte. İlk evliliğinden Ali adında bir oğlu olan İnci Hanım oğlunun okulu sebebiyle Londra’da yaşıyor. Sık sık Londra’ya gidip gelen Atilla ile önceki gün Nişantaşı’nda karşılaştık. Ayaküstü sohbette “Sevgilimden ayrı kalmak zor geliyor. Bir yıl önce İngiltere’de oturmak ve iş kurmak için müracaat etmiştim. Geçen hafta izin çıktı. İngiltere’ye yerleşip bir restoran açacağım” dedi.

40 GÜNLÜK MİNİK KARTAL TRİBÜNDE

40 GÜNLÜK MİNİK KARTAL TRİBÜNDE

Armatör Hakan Kalkavan’ın kızı Hazal Karahan 15 Nisan 2019’da oğlu Rauf Han’ı Kanada’da dünyaya getirdi.


Ailece koyu Beşiktaş taraftarı olan Kalkavan ailesi minik Rauf Han’ı doğumunun 40’ıncı gününde Vodafone Arena’ya Beşiktaş-Kasımpaşa maçına getirdi. Minik Rauf Han’ın formasının arkasında ‘Babamdan kalan miras’ baba Mert Karahan’ın formasında da ‘Oğluma olan borcum’ yazıyordu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder