Göğüs göğüse

Altın Küre ödül töreni geride kaldı ama yankılara hala sürüyor. Gecenin ilginç ayrıntıları hala konuşulmaya devam ediyor. Bunlardan biri de gecede ödül sunan Jennifer Lopez ile Jeremy Renner arasındaki ilginç konuşma

13 Ocak 2015, Salı 10:30
A A

Altın Küre ödül töreni geride kaldı ama yankılara hala sürüyor. Gecenin ilginç ayrıntıları hala konuşulmaya devam ediyor. Bunlardan biri de gecede ödül sunan Jennifer Lopez ile Jeremy Renner arasındaki ilginç konuşma.

Lopez, gecede giydiği Zuhair Murad imzalı kıyafetiyle bütün dikkatleri üzerinde topladı.

Birlikte ödül sunduğu meslektaşı Renner da bu iddialı kıyafete özellikle de göğüs dekoltesine duyarsız kalamadı.

Mini seri dalında en iyi erkek oyuncu ödülünü açıklamak için sahneye çıkan Lopez ile Renner arasında güzel yıldızın göğüs dekoltesini ön plana çıkaran bir konuşma geçti.

"ödülü kazanan aktörün adının yazılı olduğu zarfı açmak isteyen 45 yaşındaki Jennifer Lopez "Benim tırnaklarım uzun açmamı ister misin" dedi.

"Bunun üzerine 44 yaşındaki Jeremy Renner da bu sözlere Lopez'in göğüs dekoltesine bakarak "Senin kürelerin de var" diye yanıt verdi.

Daha sonra zarfta adı yazılı olan ve mini seri dalında en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanan Bİbby Bob Thornton da gözlerini Lopez'in dekoltesinden alamadı.

Sıradaki haber yükleniyor...