Gökçe Akyıldız ve Mustafa Özyurt boşandı mı?

Kırgın Çiçekler dizisinin Songül'ü Gökçe Akyıldız'ın, 3 yıl öncesi nikah masasına oturduğu Mustafa Özyurt ile boşandığı iddiaları konuşuluyor.

06 Ağustos 2020, Perşembe 09:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kırgın Çiçekler dizisinde 'Songül' karakteri ile yıldızı parlayan Gökçe Akyıldız, 2017 Temmuz ayında Mustafa Özyurt ile nikah masasına oturmuştu.


Çiftin bu evlilikten 2018 yılında Ömer Aslan adında bir de oğulları dünyaya geldi. Anne olduktan sonra setlere ara veren ve kendisine Beşiktaş'ta el yapımı çikolata dükkanı açan Gökçe Akyıldız, dün ayrılık haberleriyle gündeme geldi.Instagram sayfalarından birlikte yer aldıkları fotoğrafları kaldıran çift, birbirini takip etmeyi de bıraktı. Boşanma kararı aldıkları iddia edilen Gökçe Akyıldız ve Mustafa Özyurt konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.Gökçe Akyıldız, aşklarını böyle anlatmıştı

Gökçe Akyıldız, aşklarını böyle anlatmıştı

Eşimle sette tanıştık. 3.5 sezon beraber çalıştık, ilk görüşte aşk! Çok etkilendik birbirimizden. Evlendik, bebeğimiz var. 23 yaşında falandım tanıştığımızda. Dizi başladığında ilk sezon sevgili değildik. İş arkadaşıydık. Eşim ses teknisyeni. Bir sene beraber çalıştık, birbirimizden çok etkilendik ama ilk başlarda açılamadık, hep sabrettik içimizde tuttuk ikinci sezonda söyledik.


2 ayda nişanlandık, 7 ay sonra da evlendik. Sonra da çocuğumuz geldi dünyaya. ‘Evlenmeden hamile kaldı’ diyenler oldu. Bizim uzun süren bir ilişkimiz vardı. Evlendik. Balayından döndük her şey harika doktor kontrolüne gittik bebeğimiz olacağını öğrendik. İlk başta biz de çok şaşırdık, evliliğimiz çok yeniydi. Bizim için de erken oldu ama sonra düşününce iyi ki olmuş.  


Hamileliğimin son ayına kadar çalıştım. Oynadığım karakter önemli bir karakterdi bizde dizi bitene kadar devam ettik. 3.5 sezon sürdü dizimiz, dizi benim yüzümden bitmedi. Reytingler azalmıştı, bitirdiler. Şu an ben buraya kadar kendi tırnaklarımla geldim. Şimdilik zamanımı oğlumla geçiriyorum, bir yandan da projeleri inceliyorum. ‘Unutulurum’ diye korkmuyorum, iyi olan bir insan her zaman iş yapar. Ben bu konuda kendime güveniyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kate Moss, sevgilisi ve kızıyla tekne tatilinde