Gökçe Bahadır'dan Ufak Tefek Cinayetler dizisi yönetmenine kitapla meydan okuma

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncusu Tülin Özen'in kendisine meydan okumasını kabul ederek kitabını parka bırakan Gökçe Bahadır, dizinin yönetmeni Ali Bilgin'e meydan okuyarak, sokakta kitap bırakma hareketine çağırdı
 

25 Nisan 2018, Çarşamba 12:13
A A
Gökçe Bahadır'dan Ufak Tefek Cinayetler dizisi yönetmenine kitapla meydan okuma
Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterine hayat veren Gökçe Bahadır, rol arkadaşı Tülin Özen'in kendisine meydan okumasını kabul ederek 'kitapla meydan okuma' hareketine katıldı.

Dünya klasiği olduğunu söylediği ancak adını açıklamadığı kitabını Fındıklı Parkı'na bırakan Gökçe Bahadır, meydan okumasını sosyal medyadan bir video ile paylaştı.

Oyuncu, ''Bir dünya klasiği bıraktım.Umarım bulan kişi okur'' notuyla yayınladığı videosunda şunları söyledi:

''Duydum ki sevgili Tülin Özen bana meydan okumuş; kitap hediye etmeler, kitap saklamalar falan... Canım benim meydan okumanı kabul ediyorum ve ben de kitabımı Fındıklı Parkı'nda bir yere bırakıyorum. Bakalım kim bulacak? Meydan okuma konusuna gelince de sevgili yönetmenimiz Ali Bilgin'e meydan okuyorum. Sevgiler.''

İŞTE GÖKÇE BAHADIR'IN MEYDAN OKUMA VİDEOSU:Kitap Vakfı'nın düzenlediği Kitap Hediye Günü'nde, dizideki rol arkadaşı Mert Fırat'ın meydan okumasını kabul ederek, kitabını metroya bırakan Tülin Özen, Gökçe Bahadır'a meydan okuduğunu söyleyerek çağrıda bulunmuştu. Tülin Özen, metroya Max Frisch'in 'Homo Faber' adlı kitabı bırakmıştı.

TÜLİN ÖZEN'İN MEYDAN OKUMA VİDEOSU:

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.