Gökçe Bahadır ile sevgilisi ilk kez el ele görüntülendi

Son ilişkisinin ardından uzun bir süre yalnız olan Gökçe Bahadır, haziran ayında Emir Ersoy ile beraber “Sezenli Şarkılar” projesinde yer almış ve proje esnasında başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Gökçe Bahadır, Nişantaşı'nda sevgilisiyle ilk kez el ele objektiflere yansıdı.

16 Ekim 2021, Cumartesi 02:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile ilişkisini noktaladıktan sonra uzun süredir yalnız olan oyuncu Gökçe Bahadır, geçtiğimiz haziran ayında müzisyen Emir Ersoy ile birlikte "Sezenli Şarkılar" projesinde birlikte yer almıştı. İkilinin arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüşmüştü.

EL ELE İLK KEZ!

EL ELE İLK KEZ!

Gökçe Bahadır, Nişantaşı'nda sevgilisi Emir Ersoy ile birlikte ilk kez el ele görüntülendi.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Ersoy'un 44. yaş günü için 30 kişilik sürpriz bir doğum günü partisi organize eden Bahadır, sevgilisinin elini bir an olsun bırakmadı.

"ÇOK MUTLUYUZ"

"ÇOK MUTLUYUZ"

Mekana girmeden önce muhabirlerin sorularını yanıtlayan çiftten Gökçe Bahadır, "Her şey yolunda, çok mutluyuz. Birbirimizi tanıyoruz şu an her şey çok güzel gidiyor." dedi.

"10 PARMAĞINDA 10 MARİFET VAR!"

"10 PARMAĞINDA 10 MARİFET VAR!"

Emir Ersoy ise ünlü oyuncu ile ilişkisini hakkında, "Gökçe harika bir insan, 10 parmağında 10 marifet var. Oyunculuğu harika, çok güzel şarkı söylüyor, dediği gibi çok mutluyuz." ifadelerini kullanarak sevgilisine övgüler yağdırdı.

"BİZİ MÜZİK BİRLEŞTİRDİ"

"BİZİ MÜZİK BİRLEŞTİRDİ"

Öte yandan geçtiğimiz aylarda ilişkisini doğrulayan Gökçe Bahadır, "Daha çok yeni bir birliktelik. Albüm yapmıştık birlikte o vesileyle tanıştık." demişti.

Gazetecilerin, "Sizi müzik birleştirdi diyebilirmiyiz?" şeklindeki soruları üzerine ise tebessümle cevap veren Bahadır, "Evet müzik birlikteliğimize vesile oldu." ifadelerini kullanmıştı.

Habertürk

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bergüzar Korel isyan etti: Bu diziyi çocuklarınıza izletmeyin