Gökçe Bahadır'ın talihsizlikler zinciri

Oyuncu Gökçe Bahadır, önceki akşam şanssızlık yaşadı. Önceki akşam cipinin anahtarı bozulan Bahadır’a şoförü yedek anahtar getirdi. Fakat o anahtarda arabayı çalıştırmayınca, güzel oyuncu şoförünün otomobiline geçti. Ancak bu araç da arıza yapınca Bahadır, eve taksiyle döndü.

26 Mart 2020, Perşembe 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gökçe Bahadır, önceki akşam annesi Dilek Bahadır ile Etiler'de görüntülendi. Takvim'in haberine göre; corona virüs nedeniyle evden çıkmayan oyuncu market ve banka işleri için dışarıya çıktı. Tam evine dönecek olan Bahadır, bir dizi talihsizlik yaşadı.


Anahtar arabayı çalıştırmadı

Anahtar arabayı çalıştırmadı

İlk olarak arabasının anahtarı bozulan güzel oyuncu, "Arabamın anahtarı bozuldu. Şoförüm yedek anahtarı getirecek" dedi. Ancak şofördeki anahtar da arabayı çalıştırmadı.

Şoförünün aracı da arızalandı

Şoförünün aracı da arızalandı

Bahadır ve annesi de şoförlerinin şahsi arabasına geçti. Ancak bu otomobil de çalışmayınca Bahadır, gülme krizine girdi.

En sonunda taksiye bindi

En sonunda taksiye bindi

"Bu araç da arızalandı" diyerek kahkaha atan Gökçe Bahadır, muhabirlerin "Bizim aracımız sizi evinize kadar bıraksın?" teklifine teşekkür etti. Bahadır, annesiyle birlikte yoldan geçen bir taksiye binerek evinin yolunu tuttu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gonca Vuslateri, taburcu oldu