Gökdelenden sarkan Rus model Victoria Odintcova için harekete geçtiler

Dubai'de 73 katlı bir gökdelenin tepesinden hiçbir güvenlik önlemi olmadan sarkan ve sosyal medyada paylaştığı bu görüntülerle tepki çeken Rus model Victoria Odintcova'ya dava açılacak

24 Şubat 2017, Cuma 09:21
A A

Sputnik'in haberine göre; Cayan Tower Pazarlama ve İletişim Müdürü Gizel Daher, Odintcova ve çekim ekibi hakkında dava açacaklarını söyledi.

Daher, “Olayın nerede gerçekleştiğini anlamak ve doğrulamak, ayrıca gelecekte bu gibi olayların yaşanmasını önlemek için güvenlik prosedürlerimizi gözden geçirme sürecindeyiz.

Tepki çeken bu olay hakkında yasal işlem gerçekleştiriliyor ve dahil olan herkes cezai sorumluluk altına girecek” ifadelerini kullandı.

Daher Odintcova’nın bu çekim için izin almadığını ve herhangi bir olumsuz durumda Cayan’ın bu durumdan sorumlu tutulabileceğini belirtti.

Odintsova ise, gökdelen yetkililerinin bunun için kendilerine teşekkür etmeleri gerektiğini, binanın güvenlik zafiyetini açığa çıkardıkları için ödülü hak ettiklerini belirterek, “Burada bizim kötü bir niyetimiz yoktu, ancak bir başkası intihar edebilir veya terör eylemi gerçekleştirebilirdi” demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.