Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye şaşırtan sürpriz

Selin Ciğerci 2019 senesinde hayatını birleştirdiği eski futbolcu Gökhan Çıra ile anlaşmalı olarak Beykoz Adliyesi’nde 10 Eylül 2021’de yollarını ayırmıştı. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisi geçtiğimiz hafta barışma kararı aldı. Şimdilerde mutlu bir birliktelik yaşayan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

13 Ocak 2022, Perşembe 10:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2019 senesinde evlenen Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ayrılığa uzun süre dayanamayan ikili 2022'nin ilk günlerinde barıştı ve aşklarını da sosyal medyadan ilan etti.

Son olarak aşk pozlarını paylaşan Gökhan Çıra şaşırtan bir karar verdi. Selin Ciğerci'ye aşkını her fırsatta ilan eden Çıra göğsüne eski eşi Selin Ciğerci’nin dövmesini yaptıracağını açıkladı

Gökhan Çıra sosyal medyada paylaşım yaparak "Hazır mısın prenses" yorumunda bulundu.

Eski eşi Gökhan Çıra ile barışan Selin Ciğerci özel hayatıyla ilgili posta.com.tr’ye şu açıklamaları yapmıştı, “Gökhan ile barıştık benden tatlı tatlı özür diledi. İlişkimizde benim de büyük çıkışlarım oldu.

İnşallah bir daha böyle bir olay yaşamayız. Şu an için evlilik düşünmüyoruz, sevgili olarak devam ediyoruz. Onu affetmemin nedeni bana yaptığı mantıklı açıklamalar oldu.

 Ardından da sevgili olmaya karar verdik. Gökhan ile yeni bir sayfa açtık bize böyle daha heyecanlı geliyor.

Şu an için evleri birleştirmeyi düşünmüyoruz. Kafamızdaki soru işaretlerinin geçmesi gerekiyor. 

Boşandıktan sonra kendimi spora adadım ve tam 14 kilo verdim. Mide ameliyatı falan olmadım. Tamamen kendi azmimle fazla kilolarımdan kurtuldum. Şu an hem kariyer olarak hem de özel hayatım olsun gayet mutluyuz”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serkan Kaya ve Arto arasında sular durulmuyor