Göksel Gümüşdağ: Şampiyonlar Ligi maçlarımızı taraftarımızın önünde oynamak istiyoruz

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, yaklaşan Paris Saint-Germain maçı öncesi konuştu. Dev maçla ilgili görüşlerini paylaşan Gümüşdağ, Süper Lig'deki hedeflerinin de yine şampiyonluk olduğunu söyledi.

27 Ekim 2020, Salı 12:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"7 yıl oldu her sene Avrupa'dayız"

"7 yıl oldu her sene Avrupa'dayız"

Baktığınızda bize kurada hep kolay kulüpler çıkıyor. (gülerek) Leipzig, Paris Saint-Germain ve Manchester United dünyanın en büyük kulüplerinden. Bütçe olarak bizim 20-30 katımız. Ama rahatsız değiliz, hepsi tecrübe.
Neredeyse 7. yıla giriyoruz, hep Avrupa'dayız. Her sene daha iyiye doğruya doğru götürüyoruz.

"Taraftarımız gelsin isteriz"

"Taraftarımız gelsin isteriz"

Nasıl rakiplerimize gittiğimizde taraftar oluyorsa bizde de olmasını doğru buluyorum. Şampiyonlar Ligi maçlarını az sayıda da olsa taraftarımızın önünde oynamak isteriz.
Sadece Başakşehir'in değil tabii, Başakşehir ve Sivas pilot uygulama olsun. UEFA'nın üst sınırı yüzde 30 ama tabi bugünkü dünya genelinde de Türkiye'de de hastalıkta bir artış var. Spor Bakanlığı ile Türkiye Futbol Federasyonunun ortaklaşa koordinasyonu ve oluruyla belki yüzde 10-15 olabilir ki Almanya'da son dakika yüzde 30 değil, 999 kişi aldılar. Dolayısıyla bu kararları verebilirler.

"Visca'nın heykelini dikeceğiz"

"Visca'nın heykelini dikeceğiz"

Gümüşdağ, "Edin Visca'nın sözleşmesini uzattınız ve takımda tuttunuz. Daha önce 'Visca böyle devam ederse heykelini dikeceğiz' açıklamasında bulunmuştunuz. Visca'nın heykelini dikecek misiniz?" sorusuna ise, "Edin Visca, diğer iki kaptan ve onların yanında şampiyonlukta katkısı olan herkesin anısına güzel bir heykel yapılacak inşallah" cevabını verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'da kol kırıldı yen içinde kaldı: Yaralar sarılıyor