Göksel'in lise yıllarına ait fotoğrafı ortaya çıktı

Şarkıcı Göksel'in lise yıllarına ait fotoğrafı herkesi şoke etti. Herkes inanmakta güçlük çekerken Göksel, fotoğraf paylaşarak "Evet o benim" dedi

26 Temmuz 2017, Çarşamba 11:04
A A

Türk pop müzik dünyasının en güzel sesli ve en çekici kadınlarından biri olan başarılı şarkıcı Göksel'in lise yıllığındaki fotoğrafı herkesi şoke etti.

Bizim tanıyıp beğendiğimiz Göksel ile uzaktan yakından alakası yok" yorumları yapıldı.

Göksel'in lise yıllığında kilo sorunundan, yemek düşkünlüğünden bahsedilirken bazı ifadelerin şaka ile hakaret arasında gidip geldiği de göze çarpıyor.

İŞTE O FOTOĞRAF

İŞTE O FOTOĞRAF

Yıllık yazısında Göksel şöyle anlatılmış: "Sınıfımızın assolisti Göksel, Ebru ile ön sıraların tek hakimidir. Bu arada en önde Amerikan yardımı alamamaktan oldukça fazla yakınmaktadır.

En belirgin özelliği Toronaga stili saçlarıdır. Sıkıldığı zaman kendini yemeğe veren arkadışımız, özel rejim programları uygular. Bu programda pastalar, börekler, makarnalar geniş bir yer tutar.

Midesinin genişliği henüz bilim tarafından araştırılıp bulunamamamıştır. Arkadaşımız 16 köşe japon jetonu kullandığından, yapılan esprilere sınıfta en son tepki gösteren kişidir."

Şarkıcı inanmakta güçlük çekenler için fotoğraf paylaşıp "O kişi benim" dedi.

Lise yıllarıyla şimdiki hali arasında dağlar kadar fark olan Göksel, fotoğraf paylaşıp altına şu notu düştü:

 ''Evett günün şahane fotoğrafı benim. Ergenlik dönemim pek sert geçti, tombul ve gözlüklüydüm. Ahhh o yıllar! Kasetler, şarkılar, şiirler, henüz yeni keşfettiğim sesim . #hayatsanatesekkurederim'' notunu düştü.

Göksel iki ay önce tek başına bir kafede otururken görüntülenmişti. 45 yaşındaki şarkıcıyı makyajsız görenler tanıyamamıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.