Göksel'in 'makyajsızım' paniği

Göksel, Türkiye'de koronavirüs vakasının tespit edildiği ilk gün Ege'deki bir köye yerleşerek izole hayat yaşamaya başlamıştı. Nişantaşı'nda objektiflere takılan ünlü şarkıcı makyajsız haliyle görüntülenince panikledi.

01 Temmuz 2021, Perşembe 08:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevilen şarkıcı Göksel, önceki gün bir erkek arkadaşıyla birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir mekanda yemek yiyen Göksel ve erkek arkadaşı, çekildiklerini fark edince rahatsız oldu. Makyajsız haliyle dikkat çeken şarkıcı Göksel, yerinden kalkarak restoranın arka kısmında bir yere oturdu.


GÖKSEL'İN KÖY HAYATI

GÖKSEL'İN KÖY HAYATI

Karantina günlerini Muğla’daki bir köy evinde geçiren Göksel, “Ani bir kararla arkadaşımla Muğla’ya geldik. İstanbul’da kendimi iyi hissetmedim. Kendimize çok tatlı bir yer bulduk. Tam bir köy hayatı yaşıyoruz. Konserden konsere koşacağım diye düşünürken bir anda kendimi bahçede tavukların arasında buldum” diye konuşmuştu.


YARI ORADA, YARI BURADA

YARI ORADA, YARI BURADA

İstanbul’a dönmeyi henüz düşünmediğini de dile getiren ünlü şarkıcı, “İstanbul’da konforlu bir hayatım vardı ama burada mutluyum. Burada kalmak istiyorum ama İstanbul’da ailem var. Yarı orada, yarı burada bir hayat kurabilirim" demişti.


Yeni hayatından kesitleri de sosyal medya hesabından paylaşan 48 yaşındaki şarkıcı, tecrübelerini de sevenlerine aktarıyor.

Göksel bu anlarından birini, "Kuyudan suyu da çektim, az kaldı hepsini öğreneceğim. 'Bu hayatta çok çektim' diyen teyzemizin ömrünün bundan sonrasının gül bahçesi gibi geçmesini diliyorum" notuyla paylaşmıştı.

Geçen yıl Fethiye’ye yerleşen Göksel, bahar aylarında çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşarak özlemlerini dile getirmişti.


Şarkıcı, bir zamanlar verdiği konserlerin rüyalarına girdiğini söyledi:

"Şimdi burada kış, ben hâlâ Fethiye’deyim. Hava biraz serin, ara ara yağmur yağıyor, kuzuları pek görmüyorum. Burayı ne kadar sevsem de rüyalarımda konserde şarkı söylerken görüyorum kendimi. Neyse ki evimizde hep müzik var".

"Yani bende her şey yolunda. Ve bahardan ümitliyim, inanıyorum az kaldı. Özlediklerimize kavuşup yine sarılacağız.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hayrettin: Can Yaman'ın Esenyurt şubesiyim