Golden Çetesi barınağa yerleştirildi

Golden Çetesi barınağa yerleştirildi

Sahipleri Şenol Özbakan öldükten sonra paylaşılamayan 12 golden cinsi köpekten oluşan "Golden Çetesi"ne  Bodrum Belediyesi sahip çıktı. Köpekler kendilerine sahiplenen hayvanseverin lüks villasından alınıp barınağa yerleştirildi
 

21 Ocak 2017, Cumartesi 18:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bodrum’un simgesi olan 12 golden cinsi köpekten oluşan Golden Çetesi'ni, sahipleri Şenol Özbakan vefat edince hayvansever Aylin Schwarz sahiplenmişti.
 

KÖPEKLER PAYLAŞILAMAMIŞTI


Babası vefat ettikten sonra Özbakan’ın kızı ve Schwarz arasında köpekler paylaşılamamış ve konu yargıya taşınmıştı. Yaşanan bu olumsuzluklar üzerine araya Bodrum Belediyesi girdi. Hayvan Barınağına bağlı ekipler Aylin Schwarz’in villasında giderek köpekleri aldı. Olan bitenden habersiz barınağa yerleştirilen köpekler yeni hayatlarına alışmaya çalışıyor.


 

'KÖPEKLER EMİN ELLERDE'

 
Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, "Köpekleri sahiplenen vatandaş ve köpeğin sahibinin kıza arasında anlaşmazlık yaşandı. Hayvanlar ne olacak tartışması yaşanıp konu yargıya taşınınca bizde hayvanları alıp barınağımıza yerleştirdik. Bu süreçte her iki tarafında  rahatlamış olduk. Köpekler emin ellerdedir her iki taraf ve hayvanseverlerimiz golden çetesini her zaman görebilir" dedi.

Köpekler için karşı karşıya geldilerGolden Çetesi'nin sahibi öldü

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eşi nikah sonrası kaçtı, eşine ödediği nafakayı protesto için İstanbul'a yürüyor