Gömülürken dirildi!

Çin'de yaşayan 101 yaşındaki nine, 16 saat 'ölü' kaldıktan sonra tam gömülürken dirildi!

01 Şubat 2013, Cuma 12:12
A A

POSTA İNTERNET

101 yaşındaki Peng Şiuhua adlı kadının başına gelenler duyanları şoke ediyor...

Çin'in güneydoğusundaki Guangdong eyaletine bağlı Lianjiang kentinde yaşayan Peng, 2 hafta önce düşme sonucu sakatlanmış ve yataktan kalkamaz olmuştu. Kocasını 11 yıl önce kaybeden ve o zamandır yalnız yaşayan kadının bakımını ise 70'li yaşlardaki kızları üstlenmişti.

Ancak 19 Ocak günü kızları, annelerinin nefes almadığını ve nabzının atmadığını fark etti... Annelerinin öldüğünü söyleyen kızlar, cenaze için işlemlere başladı. Kadının cesedi bir cenaze evine gönderildi.

YAS BİTTİ ŞENLİK BAŞLADI

Ertesi gün bütün köy yas içindeyken kadının cenazesi alındı ve kefenlendi. Ancak tam tabuta koyulup gömülmeye götürüleceği sırada yaşlı kadın bir anda canlanıverdi.

Etrafına bakıp 'Hepiniz buradasınız' diyerek gülümsedi. Yaslı kalabalık, ölünün dirilmesiyle önce büyük bir şok yaşadı. Şaşkınlığın geçmesinin ardından ise cenaze havası dağıldı ve köyde şenlik başladı.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.