Gonca Derin: Ebru Şallı yaptıklarını çocuğa bağlamasın!

Ebru Şallı’nın oğlunun ölümünün ardından yaptığı paylaşımlar üzerine, “Çocuğum mutlu olmamı isterdi, vasiyetini yerine getiriyorum” sözlerini ti'ye alan Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin, tepki çeken paylaşımı hakkında konuştu.

28 Ağustos 2020, Cuma 14:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uğur Akkuş ve Gonca Derin'in evliliğinin, Ebru Şallı nedeniyle bittiği magazin kulislerinde uzun süre konuşulmuştu. Son olarak Gonca Derin, Ebru Şallı'nın paylaşımları hakkında konuştu.


Geçen nisan ayında lenfoma tedavisi gören 10 yaşındaki oğlu Pars'ı kaybeden ünlü manken, zor günler geçirmişti. Ebru Şallı'nın toparlanması ve kendini daha iyi hissedebilmesi için eşi Uğur Akkuş devreye girmişti.


Uğur Akkuş'un çocukları ve oğlu Beren'le tatile çıkan Ebru Şallı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle eleştirilmişti. Bu paylaşımlardan biri de Akkuş'un eski eşi Gonca Derin'den gelmişti. Ebru Şallı'nın mayolu paylaşımlarından sonra oğlunun vasiyetini yerine getirerek, kendini iyileştirmeye çalıştığını söylemesini eleştiren Derin; konuyla ilgili bir paylaşım yapmıştı.Gonca Derin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, "Arkadaşlar hep mayoluyum diye eleştiriyorsunuz ama ölen ablamın vasiyetiydi" notunu düşmüştü. Bu gönderme sosyal medyada da günlerce konuşulmuştu.


Dün de Uçankuş TV'de yayınlanan 'Canlı Masa' programına bağlanan Derin, şu açıklamalarda bulundu:

8-9 yaşındaki bir çocuğun ölüm kavramı bizimki gibi değildir. O yaştaki bir çocuk ‘Anne ben gittikten sonra sen şunu yap, bunu yap’ diye vasiyette bulunamaz. İstediğini yapsın, mayo giysin, eğlensin, kimsenin karışmaya hakkı yok. Ama bunu çocuğa bağlamasın.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ corona virüs testi yaptırmak için hastaneye gitti