Gonca Vuslateri: Çok ağlak bir kızım

Dilara Doğan ile Nokta Nokta'nın bu haftaki konuğu oyuncu Gonca Vuslateri...

06 Mayıs 2018, Pazar 05:00
A A

Hayatım bir sanat eseri olsa resmim yapılsın isterdim.Tatile giderken bavulumda mutlaka makyaj çantası, şık bir gece elbisesi ve kremlerim olur.

En son satın aldığım şey Ferhat Uludere’nin ‘Son 11’ kitabı. Bir ayakkabıya en fazla ne kadar vermek istersem o kadar para veririm.

İsmimi kendim koyma şansım olsa Asya ya da Mora koyardım.

UKALA İNSANLARA TAHAMMÜLÜM YOK

UKALA İNSANLARA TAHAMMÜLÜM YOK

En büyük tembelliğim bazen çıkardıklarımı toplamamak.En büyük pişmanlığım bazı insanları affedemiyor olmak.

Ukala insanlara tahammül edemiyorum.Annem bana hep der ki: Eş’siz olduğundandır, eşsizliğin.

Hayatta bugüne kadar öğrendiğim en önemli şey tek başınasın ama yalnız değilsin.Benim için lüks değişir.

Şimdiye kadar duyduğum en iyi iltifat: Sen senimsin.Sevgisiz olan hiçbir şeyin içinde yer almam.

Son olarak birilerine hayır demeyi öğrendim.Kendi paramla aldığım ilk şey ayakkabı.Yerleri kirleten ve şiddete meyilli insanlar sokağa çıkmamalı.

Hiç kimsenin göremediği bir özelliğim çok ağlak bir kız oluşum.Bence aşk olağanüstü bir duygu.Dünyada tek bir şeyi değiştirecek olsam şiddeti yok ederim.

Komşumun her istediğinde kapımı çalan biri olmasını istemem. Bir kadını çekici kılan kalbinin güzelliği, erdemi ve zekasıdır.

Kenidimi en çok kırmızı ruj ve kısa saçlarım ile seksi bulurum.Bir günlüğüne Mustafa Kemal Atatürk olmak isterdim. Hakareti ve artniyeti tespit eden bir alet ya da astral seyahati herkes için mümkün kılan basit bir köprü icat etmek isterdim.

KÜRK GİYERSEM VİCDANIM BENİ UYUTMAZ

KÜRK GİYERSEM VİCDANIM BENİ UYUTMAZ

İdeal ilişkinin olmazsa olmazları merhamet, öz saygı, takdirdir.Erkekte önce zekaya ve merhamete bakarım. Sahip olduğum en ilginç eşya hint enstrümanları.

Asla kürk giymem. Asla ‘asla’ demem ama kürk giyersem vicdanım beni uyutmaz.Buzdolabımın olmazsa olmazı maydanozdur.Sebze yemeklerine asla hayır diyemem.Yaptığım en çılgın diyet sadece sıvı ve ceviz aldığım 4 gün.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.