Gonca Vuslateri, Hakan Altun ile aşk yaşadığını itiraf etti

Gonca Vuslateri (34) ile Hakan Altun'un (48) sevgili oldukları iddiası, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü . Vuslateri, kendisinden 14 yaş büyük şarkıcıyla aşk yaşadığını itiraf etti. Ünlü oyuncu konuyla ilgili, "Çok mutluyum, mutluyuz" açıklamasını yaptı.

25 Kasım 2020, Çarşamba 14:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz aylarda Ajda Pekkan ile birlikte olduğu öne sürülen Hakan Altun'un bu kez oyuncu Gonca Vuslateri ile aşk yaşadığı iddia edildi.

İkilinin sosyal medya paylaşımları, "Yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu akıllara getirdi.


'Çok mutluyum, mutluyuz'

'Çok mutluyum, mutluyuz'

'Söylemezsem Olmaz'a açıklamalarda bulunan Vuslateri, hakkında çıkan aşk iddialarını doğruladı. Hakan Altun ile aşk yaşadığını itiraf eden oyuncu, "Urla'da film çekimindeyim. Çok mutluyum, mutluyuz" açıklamasını yaptı.

'Böyle böyle yazılsın kaderimiz'

'Böyle böyle yazılsın kaderimiz'

34 yaşındaki Vuslateri, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı;

"Birini sevmek... Gördüğün ilk kalp resminin içine girip, onu bir hayal etmek. Öpmek o hayali. Şüküre rast getirmek. Küçücük kalbi. Kollayarak sev beni. Susarak. Dökerek sev. Aklıma takılsın kazağın. Bana eksil. Bana ağ’la kendini. Böyle böyle yazılsın kaderimiz. Turam sensin..."


'Vuslatı beklerken...'

'Vuslatı beklerken...'

Hakan Altun ise bu gönderisine, "Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken..." notunu düşmüştü. Kalp işaretleriyle süslü bu mesajdaki “Eri ve Gonca” sözcükleri, Gonca Vuslateri’nin soyadı olarak yorumlanmıştı.

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun, son olarak Emel Müftüoğlu'nun doğum gününde ayrı masalarda objektiflere yansımıştı.

Geçtiğimiz günlerde Hakan Altun'un Ajda Pekkan'la aşk yaşadığı iddia edilmişti. Altun aşk haberlerini yalanlayarak "Ajda hanımla müzik ve dostluk dışında herhangi bir ilişkimiz yoktur" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Almeda Abazi ikinci kez hamile!