Gonca Vuslateri yaşadığı olayın psikolojik etkilerini anlattı

Koronavirüse yakalanıp evinde tedavi görürken belinden aşağı kaynar su dökülen oyuncu Gonca Vuslateri (34), önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. İyileşme süreci hakkında konuşan Vuslateri, yaşadığı olayın psikolojik etkilerini de anlattı.

09 Haziran 2021, Çarşamba 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen aylarda koronavirüse yakalanıp evinde tedavi gören Gonca Vuslateri, burnunu açması için içinde kekik yağı olan kaynar suyu üzerine dökerek talihsiz bir kaza yaşamıştı. Belinden aşağısı ciddi şekilde yanan Vuslateri hemen hastaneye koşmuş, hem yanık hem de koronavirüs tedavisi görmüştü. Cihangir'de objektiflere takılan Vuslateri, yaşadıklarıyla ilgili konuştu.


Yanık izlerinin kırmızıdan mor yer renge dönüştüğü bacaklarında hasarın çok yavaş ama geçtiğini aktaran Vuslateri, "Şu an çok iyiyim. Hastaneden çıktım. Setlere başladım. Şu anda devam eden bir dijital platform için film çekiyoruz..."


'SADECE İŞİME DÖNMEYİ HAYAL ETTİM'

'SADECE İŞİME DÖNMEYİ HAYAL ETTİM'

"Şu an için her şey yolunda gidiyor. Keyfim çok yerinde, diyecek de bir şey bulamıyorum. Çünkü hakikaten 35 gün hastanede yatınca özlemle, ısrarla sadece işime dönmeyi hayal ettim. Çok şükür ayaktayım yanıklarım iyileşiyor..."

"Uzun zamana yayılan yaklaşık 10 operasyon, PRP ve kök hücre tedavisi oldum. Doku yenilenmesi ile alakalı tüm operasyonlar gerçekleştirildi. Fakat artık psikolojik olarak kendimle barışma, kabul etme ve bunun biraz zaman alacağını kabul etme zamanı" dedi.


Bol bol meditasyon ve nefes egzersizleri yaptığını söyleyen Vuslateri, "İşim de çok iyi geçiyor. Canımın acısı daha yeni geçti. Hayat, bileğimde ufak bir zorlanma var. Ama iyi gidiyor..."

"Gören insanların vücudumuzda değiştiremeyeceğimiz yaralara karşı haklı olarak toleransları çok düşük, ama onların verdiği o büyük tepkiler karşısında sizin de duygusallaşmamanız mümkün değil. Allah vücudunda değiştiremeyeceği özellikleri olan herkese sabır ve kendiyle barışık bir irade versin" diye konuştu.

Öte yandan geçtiğimiz haftlarda babası Birol Vuslateri ile birlikte Nişantaşı City's'de objektiflere takılan Gonca Vuslateri, babası "Bakın arkadaşlar size sevgilimi tanıtayım. Hayatımın aşkı olur kendisi." ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan Vuslateri'nin geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları yaşayan eski aşkı Hakan Altun'u arayarak, "Geçmiş olsun" dileklerini ilettiği öne sürülmüş; bu iddia hayranları tarafından "barışma sinyali" olarak yorumlanırken, Vuslateri'den sürpriz bir paylaşım gelmişti.


'ESKİ BİLETE PİYANGO VURMAZ!'

'ESKİ BİLETE PİYANGO VURMAZ!'

Gonca Vuslateri, eski sevgilisi Ben Affleck ile 17 yıl sonra yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez'i eleştirmiş ve konuyla ilgili, "Eski bilete piyango vurmaz. Arkana bakmayacaktın Jennifer Lopez ama ne diyelim... Bir tur daha döneceksin o aşkı, ne yapacaksın... Olan benim siyah sporcuma (Alex Rodriguez) oldu. İyi geceler vuslat eri. İyi uykular sana... Ne güzel ölüyormuş insan anılarda da..." ifadelerini kullanmıştı. Ünlü oyuncunun bu paylaşım ile "barışma" iddialarına gönderme yaptığı öne sürülmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Seki ve İrfan Özçelik barıştı