Gonca Vuslateri'nin yeni imajı (Saçlarını kısacık kestiren ünlüler)

Kısa saç, taşıması zor model olarak bilinir. İşte Öykü Serter'den Zeynep Demirel'e, Tuba Büyüküstün'den Özge Ulusoy'a kısa saçlı ünlüler...

08 Haziran 2018, Cuma 11:42 Son Güncelleme:
A A

Gonca Vuslateri de saçlarını kısacık kestirdi. Instagram hesabı üzerinden yeni imajını takipçileriyle paylaşan Gonca Vuslateri, çok konuşuldu.

Oyuncunun bir takipçisi paylaşıma, "Vay be yeni imajınız çok yakışmış." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Hollywood yıldızlarına benzemişsin. Güzelliğin ortaya çıkmış." yorumunda bulundu.

AMELİE KARAKTERİNE BENZETİLDİ

AMELİE KARAKTERİNE BENZETİLDİ

Fransız karakter Amelie'ye de benzetilen Gonca Vuslateri, "Benzetilmekle ilgili hiçbir sorunum yok. Mutlu oluyorum.

Amelie güzelmiş. Bende liste daha uzun. Hiç rahatsız olmuyorum. Kendimi kendime has buluyorum. 20'li yaşlarda herkes aykırıdır.

Bizler gencecik yaşta toplum önüne çıkıp, kendimizi en iyi şekilde ifade etmeye çalışan eşsiz enerjide çocuklardık. Aykırılık iyidir her zaman. Makul olmanın kimseye faydası yok eğer zorla makul oluyorsan." yorumunu yapmıştı.

Bir süredir ekranlardan uzak duran sunucu Öykü Serter, saçlarını kısacık kestirerek boyattı. Bambaşka biri haline gelen Öykü Serter'i görenler tanımakta zorluk çekti.

Yeni imajını Instagram hesabından paylaşan Öykü Serter'e kısa sürede binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

Bazı takipçileri sunucunun yeni imajını beğenirken bazıları ise "olmamış" dedi.


Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel'in eşi, 2009 Belçika Güzeli Zeynep Demirel, Instagram'da anket yaptı.

Takipçilerine ''Saçımı kestirmemi ister misiniz?'' diye sordu.

Yüzde 69 oranında 'Evet' yanıtı gelince soluğu kuaförde alıp imaj değiştirdi. Sonra da ''Sosyal medyanın gazına geldim'' dedi.

İlk kez bir reklam filminde kamera karşısına geçen Tuba Büyüküstün'ü daha o sırada kimse tanımıyordu.

Sonra 2003 yılında 'Sultan Makamı' dizisinde rol aldı. O zamanlar güzeller güzeli bir oyuncu adayıydı. Aslına bakılırsa görüntüsü de bugünkünden çok farklıydı.

Sonra Çemberimde Gül Oya geldi. Zaten o diziden sonra da Tuba Büyüküstün kariyerinde hızla yükseldi. Peki ya Tuba Büyüküstün'ün aradan geçen 15 yılda nasıl değiştiğini görmek ister misiniz?

Yıllar önce kimsenin tanımadığı genç bir oyuncuyken bir reklam filminde kamera karşısına geçmişti.

Sonra emin adımlarla dizi piyasasına girdi. Sultan Makamı rol aldığı ilk diziydi. Bu dönemlerde Tuba Büyüküstün biraz daha kilolu ve uzun saçlıydı.

Sonra bir ara saçlarını kestirdi. O dönemde daha hala adını geniş kitleler duymamıştı.

Sonra yine uzatmaya başladı saçlarını.

Herkesin dikkatini çektiği Çemberimde Gül Oya dizisinde oynarken uzun saçlı gencecik bir oyuncuydu.

Sonra şöhreti yakaladığı Ihlamurlar Altında dizisi geldi. O sırada saçları uzundu ve kısa kakülleri vardı.

O diziden sonra çok uzun süre beline kadar uzanan saçlarıyla kamera karşısına geçti.

Hatta çok eleştirilse de saçlarını hiç kestirmedi.

Zaman zaman renginde oynamalar yaptı ama boyuna hiç dokunmadı.

Asi, Gönülçelen, 20 Dakika, Kara Para Aşk dizilerinde hep uzun saçlarıyla kamera karşısına geçti.

Sonra bir gün aniden sosyal medyada kısacık saçlı pozlarını paylaştı. Herkes onun yeni bir proje için böyle bir değişiklik yaptığını düşünürken o aslında öyle olmadığını saçlarını istediği için kestirdiğini söyledi.

Ancak gerçek öyle değildi. Tuba Büyüküstün'ün saçını kestirmesinin altında yadan neden Onur Saylak ile 28 Temmuz 2011'de Paris'teki sessiz sedasız nikahla başlattıkları evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığının işaretiydi. Ve çift 5 Haziran 2017'de boşandı.

Sonra yavaş yavaş uzamaya başladı saçları. Cesur ve Güzel dizisinde uzamaya başlayan saçlarıyla kamera karşısına geçti.

Son olarak kulak hizasında uzayan kaküllü saçlarıyla ortaya çıktı. Bakalım bundan sonra saç modelinde nasıl bir değişiklik yapacak Tuba Büyüküstün.

Manken-sunucu Özge Ulusoy, sosyal medya hesabından, 2008 yılına ait bir fotoğraf paylaştı. Kısacık koyu renk saçlarıyla o dönem bir dergiye poz verdiğini söyleyen Ulusoy’un paylaşımı takipçilerini de şaşırttı.

Özge Ulusoy'un takipçilerinden kimi 34 yaşındaki mankenin eski halini daha çok sevdiğini kimi ise uzun saçların daha çok yakıştığını söyledi.

Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç ile birlikte rol aldıkları Vatanım Sensin dizisinin çekimlerinin bitmesinin ardından saçlarını kestirdi.


35 yaşındaki Bergüzar Korel dün akşam (7 Haziran) dizinin final yapmasının ardından yeni imajını sosyal medyadan yayınladı.Elçin Sangu da çok beğenilen saçlarını kısacık kestirdi.

"MAHVETMİŞSİNİZ KIZIL BOMBAYI "

"MAHVETMİŞSİNİZ KIZIL BOMBAYI "

Elçin Sangu'nun yeni imajına kimi takipçileri "Mahvetmişsiniz kızıl bombayı" derken kimi takipçileri de "Ona her şey yakışıyor" yorumunda bulundu.

Birce Akalay, başrol oynadığı, Kanal D'deki Siyah Beyaz dizisi final yapar yapmaz saçlarını kısacık kestirmişti.

Bu haliyle 'La Casa De Papel' dizisindeki 'Tokyo' karakterine benzetilmişti.

Ancak Birce Akalay'ın yeni hali, 80 ve 90'larda podyumlarda fırtına gibi esen, 1986 Türkiye Güzeli Meltem Doğanay'ın adeta kopyası.

Sıla'nın saçlarını dokuz ay içinde üç kez rengini dört kez modelini değiştirmesi Ahmet Kural ile ilişkisinin başlangıç ve bitişine yorumlanmıştı.

Saçlarını kısa kestiren Halil Sezai, ''Sıkıntıdan kestim" demişti.

Müge Anlı yıllar sonra ani bir kararla uzun saçlarını kestirdi. Bu değişiklik sonrasında ise mutsuz olduğunu açıkladı. 

İşte Müge Anlı'nın kısa saçları...


ABD'li şarkıcı Beyonce, neredeyse kendisi kadar meşhur saçlarını kestirdi.36 yaşındaki müzisyen kendisinin yaşam bloğu için eşi Jay Z'ye bob stilinde kestirdiği saçlarıyla poz verdi.

Miami sahillerinde çifte ait bir teknenin içinde gerçekleştirilen çekimlerde, Beyonce giyim tarzıyla hayranlarının büyük beğenisini topladı.

Pink

Michelle Williams

Miley Cyrus

Charlize Theron

Taylor Swift

Halle Berry

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ödül töreninde şıklık yarışı