Gönül Yazar: Rüzgar beni çok kıskanıyor

Gönül Yazar ile yeni aşkı Rüzgar Mağden arasındaki 32 yaş farkı tartışmalara yol açtı. Ünlü sanatçı ise bomba açıklamalar yaptı: İki tane mezar alacağız. Orada bile benimle yatmak istiyor. Çok kıskanıyor!

03 Eylül 2019, Salı 10:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başından 7 evlilik geçen 'Taş Bebek' lakaplı 83 yaşındaki sanatçı Gönül Yazar, kendisinden 32 yaş küçük yönetmen Rüzgar Mağden ile aşk yaşamaya başladı. Sosyal medya kullanıcıları, Rüzgar Mağden'in para için Gönül Yazar ile birlikte olduğunu yazdı.

Ünlü sanatçı da ilişkisi çok konuşulunca Kanal D'deki '2. Sayfa' programına katıldı.


Gönül Yazar, ''Sevgiliniz iş kuracağım bana borç para verir misin diye yaklaşırsa tavrınız ne olur?'' şeklindeki soruya "Canım feda ona ama o böyle şey yapmaz" dedi ve bombayı patlattı:

''Belki iki tane yer almadığımız (mezar) ne malum. Aldık veya alacağız. Orada bile benimle yatmak istiyor. Bütün hikaye benim yaşımın ondan büyük olması. Benim hiçbir kusurum yok. Biz sadece birbirimizi aldatırsak bu ilişki biter. Rüzgar beni çok kıskanıyor, telefonumu karıştırıyor...''


Gönül Yazar, sevgilisinin asla çocuk istemediğini ve istemeyeceğini belirtti.

7 KEZ EVLENDİ

7 KEZ EVLENDİ

Gönül Yazar 1954'te henüz 14 yaşındayken mahkemeyle yaşını 18'e yükseltti ve 32 yaşındaki Necdet Yazar ile evlendi. İkinci evliliğini ise kendisinden 27 yaş büyük olan Bedii Çapa ile yaptı. 1963'te oyuncu Özden Çelik ile üçüncü evliliğini yaptı. Bir yıl sonra Metin Oktay ile evlendi. 1972'de iş insanı Ercan Akın ile evlenip boşandı. 1979'da kendisinden yaşça küçük olan Sinan Birsel ile evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Son evliliği 1997'de Fahrettin Akçınar ile oldu, yedi ay sonra boşandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ceyda Düvenci’nin eski eşi Engin Akgün: Kızımı polemik konusu yaptırmam