Gönül Yazar’dan şaşırtan açıklama: Murat Akıncı beni de kandırmaya çalıştı

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa" programına Gönül Yazar telefonla bağladı

07 Ekim 2019, Pazartesi 13:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Zerrin için çok ağladım'

'Zerrin için çok ağladım'

Zerrin Özer’in evlilik yaptığı Murat Akıncı’nın 7 sene önce kendisine de yaklaşmak istediğini canlı yayında açıklayan Gönül Yazar, "Ben Zerrin için çok ağladım, benim atlattığım bir şey onun başına geldi" dedi.

'7 sene önce benden de para istedi annesiyle beraber'

'7 sene önce benden de para istedi annesiyle beraber'

İşte Gönül Yazar’ın açıklamalarından satır başları:


Zerrin’in başına gelen benim başıma gelmez. Çünkü o adam beni de yokladı da onun için. Zerrin Özer’in evlendiği adam 7 sene önce benden de para istedi annesi ile beraber. Ben Zerrin için çok ağladım, benim atlattığım bir şey onun başına geldi. Bana mesaj attı ‘kredi kartı borcum var, nakittin var mı sıkıştım’ dedi. Ben de ‘kapı çalıyor, kapıya bakmak durumundayım’ deyip kapattım telefonu.

'Annemle sana dua ediyoruz' dedi

'Annemle sana dua ediyoruz' dedi

7 sene önce oldu bu olay. O zaman bende akıllı telefonlardan yoktu. Bilgisayar kullanıyordum, bana mesaj attı. Ben fan'ım sandım. Numaramı verdim, konuşmaya başladık. Onlar çay içmek istedi, ben kabul etmedim. ‘Ortaköy’de bir cami var orada annemle beraber dua ediyoruz, sana da dua ediyoruz’ dedi. Ben de ‘Allah razı olsun’ dedim.

'Başımdan attım'

'Başımdan attım'

Sonra evimin yakınında bir cami var oraya gelmişler, ‘annem seni çok seviyor hayranın, çay içmeye gelelim’ dedi. ‘Çok güzel olur ama ben şu anda evden çıktım arabaya bindim’ dedim. Öyle başımdan attım. Bir süre sonra telefon çaldı açtım ‘kredi kartımı ödeyemedim nakitin var mı’ dedi.

'Demek ki siz de para istenince kapı çalınırmış'

'Demek ki siz de para istenince kapı çalınırmış'

‘Ben de kapı çalıyor açmak zorundayım’ deyip telefonu kapattım. Sonra bir mesaj geldi ‘demek ki sizde para istenince kapı çalınırmış’ yazıyordu. Ben de hiç umursamadım mesajı, sonra kontör istedi. Ona da yanıt vermedim.


Babası canlı yayına bağlanınca Zerrin’in başına gelenlerden dolayı çok ağladım. Ben Zerrin’i arayacaktım, yanlış anlaşılırım diye aramadım, sustum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hakan Altun: Evlenmeyi düşünüyorum