Gönül Yılman Saygan'dan 'yama' eleştirilerine yanıt

Usta sanatçı Suavi'nin eşi Gönül Yılman Saygan, geçtiğimiz günlerde Twitter'da bir video paylaşmış ve bu görüntülerde kızının pantolonundaki yama çok konuşulmuştu. Sessizliğini bozan Saygan, konuyla ilgili eleştirilere, "Utanmıyorum" diye yanıt verdi.

31 Mart 2021, Çarşamba 09:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Suavi'nin eşi Gönül Yılman Saygan'ın, Twitter'da paylaştığı videoda kızı Suada'nın pantolonundaki yama gündem oldu.


Takipçilerinden, "Utanmıyor musun? Kızının pantolonunda yama var" tarzı mesajlar aldığını söyleyen Saygan, "Hayır, utanmıyorum. Kızımın birçok pantolonunda yama var. Hızla eskitiyor, atmak yerine yama yapıp tekrar giydiriyoruz" dedi.


Eşi Suavi'nin de kıyafetlerine tadilat yaptırdığını anlatan Saygan, "Ayakkabılarımıza, çantalarımıza da yaptırıyoruz" şeklinde konuştu.

'ÇOCUKLAR BU TARZ ŞEYLERİ AİLEDEN ÖĞRENİR'

'ÇOCUKLAR BU TARZ ŞEYLERİ AİLEDEN ÖĞRENİR'

Gönül Yılman Saygan, "Kızınızın yaşıtları tarafından dalga konusu olması, sizin 2-3 beğeni almanıza değecekse, devam" diyen takipçisine ise, "Hiç dalga konusu olmadı. Çocuklar böyle şeyleri bilmezler. Bu tarz şeyleri ebeveynlerden öğrenirler" yanıtını verdi.

KORONAVİRÜSE YAKALANDILAR

KORONAVİRÜSE YAKALANDILAR

Gönül Yılman Saygan koronavirüse yakalanmış, 10 gün boyunca Saygan'la ilgilenen eşi Suavi de hastalıktan kaçamamıştı. Sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Gönül Yılman Saygan, eşi Suavi'nin koronavirüse yakalandığını duyurmuştu.

Gönül Yılman Saygan "Maalesef Suavi de pozitif. 10 gündür bana bir bebeğe bakar gibi baktı ama şimdi o da düştü. Sağlık durumu iyi, tedavisi evde yapılacak, semptomların hepsi var. Dinlenip tedavisine devam etmesi gerek" ifadelerini kullanmıştı.

İkili, geçtiğimiz gün hastalığı atlattıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nazlı Eker'den Emre Altuğ yanıtı