Google yöneticisi, Android'i arkadan vurdu!

Google'ın en tepesindeki isimlerden biri, Android'li cepleri bakın hangi ceple arkasından vurdu...

25 Mart 2013, Pazartesi 12:45
A A
Google yöneticisi, Android'i arkadan vurdu!

Hiç şüphe yok ki Google halen büyük bir yükseliş yaşıyor. İlk olarak arama motoru olarak birinciliği ele geçiren firma, akabinde ürettiği Android ile de akıllı telefon işletim sistemleri sıralamasında birinciliğe farklı bir şekilde ulaşmıştı. Tüm bunların yanında 260 milyar dolarlık hasılatını da unutmamak lazım.

Günümüzdeyse hakkında sıkça konuşulan Google Glass ve akıllı saati, halen resmi olarak tanıtılmamış olan Apple'ın iWatch modeli ve Sa kategorisindeki tüm cihazları eleştirdi.

İlk olarak 2009 yılında aldığı BlackBerry telefonun ardından, 2011 yılında ısrarla markadan vazgeçmiyor olması, onu en sonunda telefonun arkasına bir Google çıkartması yapıştırma noktasına kadar getirmiş durumda. Guardian'nın bir diğer merak ettiği nokta ise, Google kampüslerinde çalışanların, kendi özel "Chromebook" isimli cihazları olmalarına rağmen halen Apple'ın MacBook'larını kullanıyor olmaları. Acaba rakip firmaların ürettiği cihazları kullanmak büyük bir zaaf mı yoksa Google düşünülenden çok daha rahat ve gelişime açık bir yer mi?

Resimlerle: Android için 32 faydalı ipucu!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.