Google'ın Chrome inadı bitti!

Google'ın Chrome inadı bitti!

Sadece Chrome kullanıcılarının ulaşabildiği Google hizmeti, şimdi diğer tarayıcılara da açılıyor!

21 Şubat 2015, Cumartesi 12:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gmail'in resmi blog'unun duyurduğu üzere, yaklaşık altı ay önce duyurulan ve Gmail'in ilk günleri gibi 'davet' bazlı çalışan alternatif e-posta uygulaması Inbox, bazı büyük değişimler yaşıyor. Bunların arasında, Google'ın klasik Gmail algoritmasını kullanmayan yeni yazılım altyapısı ve inbox'ınızı kişiselleştirme seçenekleri de var. Ancak en önemlisi, bilgisayarlarda sadece Google Chrome üzerinden kullanılabilen uygulamanın artık Firefox ve Safari'yi de destekleyecek olması.

Yeni güncelleme ile beraber Inbox, artık iPad'e tam desteğe de sahip ve Android temelli tabletlerin neredeyse tamamını da destekliyor. Google'ın uygulamayı kendine saklama tercihinden vazgeçmesi üzerine de Firefox ve Safari kullanıcıları, uygulamadan yararlanmaya başlayabiliyor.

Değişmeyen şey ise davet sistemi. Google eski Gmail günlerinden iyi bildiğiniz üzere eğer istiyorsanız bu uygulamayı kullanmanızı bir şekilde sağlıyor; eski kullanıcılara bolca davet hakkı vermek de buna dahil...

'Benim hiç arkadaşım yok' diyenler için de kapılar sonuna kadar açık; inbox@google.com'a atacağız nazik bir e-posta, sizi davetli listesine büyük olasılıkla dahil ettirtecektir.

Resimlerle: Google'dan ayrıldılar kendi işlerini kurdular

Kaynak: CHIP Online

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Justin Bieber'ın elektrikli Rolls Royce aracının fiyatı 500 bin dolar