Görenler şaşırıyor! Bir gözü yeşil, bir gözü kahverengi...

Tokat’ta mobilya fabrikasında işçi olarak çalışan Hüseyin Emre Gezgin’in (23) biri kahverengi, diğeri yeşil olan gözlerini görenler şaşkına dönüyor

29 Haziran 2019, Cumartesi 13:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kentte yaşayan Rüştü ve Gülbeyaz çiftinin 2 çocuğunun en küçüğü olan Hüseyin Emre Gezgin doğuştan bir gözü kahverengi, bir gözü ise yeşil olarak dünyaya geldi. Şu anda Tokat Organize Sanayi’deki bir mobilya fabrikasında işçi olarak çalışan Hüseyin Emre Gezgin gözlerinin farklı renkleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Görenlerin kendisine dikkatle baktığını ifade eden Gezgin, "Görme konusunda bir sıkıntı yok. Görenler şaşkınlıkla bakıyorlar. İnceliyorlar, hatta 'Lens mi takıyorsun'’ diyen de oldu. Doğuştan olduğunu söyledim. Zamanla da alışıyorlar. Ama ilk gören hayretle bakıyor" dedi.


'MÜLAKATLARDA GÖZLERİMDEN DOLAYI ELEDİLER'

'MÜLAKATLARDA GÖZLERİMDEN DOLAYI ELEDİLER'

Gözlerinin farklı renklerde olmasından dolayı istediğiği mesleği yapamadığını belirten Gezgin, "Askeriye sınavlarına girmiştim. Gözümün renkleri değişik olduğu için kabul etmediler. Ondan dolayı elediler. Fakat artısı da oluyor. Kafelere gittiğim zaman ilk kez görenler genellikle birlikte fotoğraf çektirmek istiyorlar. Bu da hoşuma gidiyor" dedi.


Gezgin’in iş arkadaşı Burhan Şeker ise, "İlk gördüğümüzde bizler de haliyle şaşırdık. Hatta lens olduğunu düşündük. Müşterilerimiz de gördüklerinde şaşırıyorlar. Birlikte bir yerlere gittiğimizde herkes ilgi gösteriyor" diye konuştu.


DHA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Akıllı telefon satışları büyük oranda azaldı