Görevimiz Tehlike 8, başka bahara kaldı

Görevimiz Tehlike’ serisinin 7 ve 8’inci filmlerinin art arda çekilmesi planlanıyordu. Fakat koronavirüs salgını nedeniyle ‘Görevimiz Tehlike 7’nin çekimlerinin sık sık ertelenmesi, başrol oyuncusu Tom Cruise’un kendini korumak için aldığı ve ekibin geri kalanını rahatsız eden önlemler nedeniyle 8’inci filmin çekimleri ileri bir tarihe ertelendi.

17 Şubat 2021, Çarşamba 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Görevimiz Tehlike serisinin 7 ve 8'nci bölümleri koronavirüs pandemisinin gölgesinde ilerlemeye çalışıyor. 2018'deki Mission: Impossible: Fallout'un gişe başarısından sonra Paramount, film yapımcısı Christopher McQuarrie ve başrol oyuncusu Tom Cruise'la hemen anlaşma yeniledi. Paramount 7 ve 8'inci bölümün art arda çekilmesi için çalışmalara başladı. Ancak işler istedikleri gibi olmadı.

Beyazperde'nin haberine göre, Paramount şu anda Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) ve Görevimiz Tehlike 8 (Mission: Impossible 8) filmlerinin prodüksiyonlarını bölmeye hazırlanıyor. Koronavirüs pandemisi yüzünden aksayan setler de bu durumun en büyük nedenleri arasında.

Tom Cruise'un aynı anda birden fazla projede bulunma ihtimali yoğun set çalışmasından ötürü artık imkansız hale geldi. Mission: Impossible dünyasında çekimlerin birleşik gecikmeleri ve Paramount’un yakında çıkacak olan Top Gun: Maverick çalışmaları nedeniyle bu karar alındı.

Her iki Mission: Impossible filminin arka arkaya çekilmesinin arkasındaki fikir, bu filmleri aceleye getirip Tom Cruise'un Fallout rüzgarından da yararlanmasını sağlamaktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Stranger Things'in 4'üncü sezon detayları: Daha karanlık olacak