Göz altlarınız yorgun gözükmesin

Gün içerisinde çok çalışıp gece iyi bir uyku uyumaya çalışıyoruz ama bazen aydınlık ve uyanmış bir göz çevresi görünümü için ekstra bir yardımcıya ihtiyaç duyuyoruz.

26 Aralık 2019, Perşembe 14:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Anında koyu halkaları aydınlatan ve gözle görünür yorgunluk belirtileri ile savaşan GlamGlow Brighteyes Illuminating Anti-Fatigue Eye Cream bu ihtiyaca yönelik Glamglow’un ilk göz kremi olarak üretildi.

Hafif, sedefli yapıdaki Brigteyes anında, uzun süre kalıcı ve gözle görülür sonuçlar almanızı sağlarken hassas göz çevrenizi korumaya yardımcı olur. Hızlı emilen formülü yorgun göz görünümünü anında canlandıran enerji verici kafein içerir. Aynı zamanda içeriğinde yoğun miktarda bulunan hiyalüronik asit göz çevresine gün boyu nem sağlarken kuruluktan kaynaklanan ince çizgi görünümüyle savaşır.

Formülündeki nergis özü hassas göz çevresini pürüzsüzleştirirken, ince çizgi görünümünü engellemeye yardımcı olur. Aynı zamanda yorgunluk belirtilerine karşı cildin nem bariyerini güçlendirmeye destek olur.


Krem içerikleri:

-Kafein

-Hiyalüronik Asit

-Nergis peptitler


Kullanımı:


Tüm göz çevrenize az bir miktarda ürünü nazikçe sürün. (göz kapakları ve göz altı bölgesine uygulayın.) Sürdükçe göz bölgenizdeki şişkinliğin anında azaldığını göreceksiniz. Günlük kullanıma uygundur.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Her cildin ihtiyacı ikonik makyaj bazları