Gözde Kansu: Sıla valizimi elimden aldı, 'Bu evinin anahtarı' dedi

İçerde dizisinde Yeşim Duman karakterine hayat veren Gözde Kansu, diziyi ve bilinmeyenlerini anlattı

20 Mart 2017, Pazartesi 08:30
A A
LİMON YEMİŞ GİBİ OLUYORUM"

LİMON YEMİŞ GİBİ OLUYORUM"

Gözde Kansu, İçerde dizisi hakkında şöyle konuştu: Senaryoyu okuduğumda resmen fiziksel bir reaksiyon veriyorum. Dişlerim kamaşıyor, limon yemiş gibi oluyorum. Tatlanıyorum.

HEYECANLA BAŞLADIM"

HEYECANLA BAŞLADIM"

Yapımcı ve yönetmen görüşmeye çağırdığında, '"Bu rol için başkasını düşünmedik, bir alternatifin yok. Ne diyorsun?" dediler. Her şeyden önce Çetin Tekindor’la karı-kocayı oynayacağım. Bir de benim ustalarla çalışma merakım vardır. Heyecan duyarak başladığın zaman zaten maya tutuyor. Her hafta daha da İçerde’yiz.

İçerde dizisi bana, “Daha içerde ne var? demeyi öğretti. “Gözde içerde kim var? tak tak taka tak yapıyorum. Gözümüzü kapatana kadar mutlaka bir şeyler çıkar.

ÇETİN TEKİNDOR GÖRDÜĞÜM EN NAZİK İNSAN"

ÇETİN TEKİNDOR GÖRDÜĞÜM EN NAZİK İNSAN"

Çetin Tekindor, benim hayatımda gördüğüm gerçekten en nazik, en beyefendi insan. Hem sohbeti hem de çalışma bakımından bana bambaşka bir dünya açtı. Resmen bu yılki okulum oldu. Mizah anlayışı üst düzeyde. Bizi en çok güldüren isimlerden biri.

TİYATRO SINAVLARINA GİRDİM"

TİYATRO SINAVLARINA GİRDİM"

Habertürk'e konuşan 36 yaşındaki oyuncu, oyunculuğa başlama sürecini ise şu sözlerle anlattı: İzmir’de gazeteciliğe devam ederken İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyun izleyip yazmak için İstanbul’a gittim. Sonra tiyatro sınavlarına girmeye karar verdim. Girdim ve kazandım.

İzmir’de tiyatro yoktu. Biz Sıla ile hazırlık, ortaokul ve liseyi birlikte okuduk. Sonra o Bilgi Üniversitesi’ni kazandı ve İstanbul’a gitti. Doğum günümde aradı, “Hadi hocam, ne yapıyorsun sen hâlâ İzmir’de? dedi. İstanbul’a geldiğimde otobüsten indim, Sıla valizimi elimden aldı, “Bu evinin anahtarı dedi. Sonra Ahmet Gülhan’ın ‘Medya Medya Nereye? oyununda oynamaya başladım.

SILA'YA ŞARKI YAZDIM"

SILA'YA ŞARKI YAZDIM"

Sıla’nın ilk albümünde ‘Özledim Onu’ parçasını yazdım. ‘Konuşmadığımız Şeyler Var’ albümünde de ‘Zamanında’yı birlikte yazmıştık. İzmir’de dedemi kaybettiğim günlerdi, içim döküldü ve yazdım. Sıla ile telefonda konuşurken, “Okusana bana yazdıklarını dedi, okudum. Aradan bir süre geçti, bir araya geldik. Sıla ve Efe Bahadır şarkıyı çaldılar ve söylediler. Ben ağla ağla... Sıla şarkıya mührünü koymuştu.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.