Gözler Yıldırım'da

Mehmet Ali Aydınlar'ın başkanlığa aday olduğunu açıklamasından sonra camiada herkes, Aziz Yıldırım'ın yapacağı hamleyi beklemeye başladı

23 Ekim 2013, Çarşamba 10:30
A A

Fenerbahçe’de olağanüstü kongreye 10 gün kala ortalık kızıştı. Daha düne kadar kongre havası esmeyen kulüpte, Mehmet Ali Aydınlar’ın adaylığını açıklamasıyla birlikte, camianın bir numaralı gündem maddesi kongre oldu. Aydınlar’ın kararından sonra camiada herkes, Başkan Aziz Yıldırım’ın kararını beklemeye başladı.

Resmi olarak açıklama yapmasa da, her konuşmasında başkanlığa yeniden aday olacağını ima eden Aziz Yıldırım’ın, Mehmet Ali Aydınlar’ın açıklamasının ardından bir durum değerlendirmesi yapmak üzere kurmaylarıyla bir araya geleceği belirlendi. Olağanüstü kongreye yarısı değişmiş bir Yönetim Kurulu listesiyle gitmeyi planlayan Fenerbahçe Başkanı’nın, yönetime almayı düşündüğü isimlerle sürekli görüş alışverişi yaptığı da kaydedildi.

Bu arada Yıldırım’ın 14 yıllık başkanlık süresinde yaptıklarıyla ilgili bir kitap hazırlattığı da öğrenildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.