GQ dergisi yılın en iyi ve en kötü giyinen 10 erkeğini seçti

İngiliz GQ dergisi, 2019'un en kötü ve en iyi giyinen 10 adamını seçti. Dergiye göre dünyanın en kötü giyinen adamı, İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'ın sağ kolu Dominic Cummings. Kırmızı halıdaki cesur kıyafetleriyle ünlü olan 23 yaşındaki Hollywood yıldızı Timothée Chalamet ise dergi tarafından dünyanın en iyi giyinen adamı olarak seçildi.

06 Aralık 2019, Cuma 11:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

İngiliz dergi GQ, dünyanın en iyi ve en kötü giyinen erkeklerini seçti. En kötü giyinenler listesinde siyasetçilerin yer alması dikkatlerden kaçmadı. En iyi giyinenler listesine ise ABD'li ünlüler damga vurdu. İşte GQ dergisine göre dünyanın en iyi ve kötü giyinen 5 erkeği.

En kötü giyinen adam: Dominic Cummings

En kötü giyinen adam: Dominic Cummings

İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'ın sağ kolu Dominic Cummings, GQ'nun dünyanın en kötü giyinen erkekleri listesinde birinci sıraya yerleşti. Spor hoodies, kot ve polar yelek sevgisi ile bilinen 48 yaşındaki Cummings, resmi kıyafetlerinin üzerine kapitone yelek giymesiyle meşhur. Bu tutkusu, onu en rüküş erkek yapmaktan geri bırakmadı.

Listede ikinci sırayı ise Facebook'un kurucusu Mark Zuckerber aldıç Zuckerberg, yıllardır tişört ve kot pantolon kombiniyle kameralar karşısına çıkıyor.

Listenin 6'ncı sırasında Cristiano Ronaldo, 10'uncu sırasında ise ABD Başkanı Donald Trump yer alıyor.

2019'un en kötü giyinen erkekleri listesi şöyle

2019'un en kötü giyinen erkekleri listesi şöyle

1. Dominic Cummings

2. Mark Zuckerberg

3. Çin Başkanı Xi Jinping

4. Dan Bilzerian

5. David Solomon

6. Cristiano Ronaldo

7. Jacob Rees-Mogg

8. Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn

9. Brezilyalı futbolcu Neymar

10. Donald Trump 

2019'un en iyi giyinen erkekleri listesinin birincisi ise şaşırtmadı. Kırmızı halıda hiçbir stilistten yardım almadan kendi tarzını yansıtan 23 yaşındaki aktör Timothee Chalamet, 2019'un en iyi giyinen erkeği seçildi. Genç yıldızı diğer Hollywood yıldızı Brad Pitt izledi.

En iyi giyinenler listesinde zamansız yakışıklı Keanu Reeves, 6'ncı sıradan giriş yaptı. Listenin son sırasında yer alan isim ise 22 yaşındaki manken Alton Mason.

2019'un en iyi giyinen 10 erkeği listesi

2019'un en iyi giyinen 10 erkeği listesi

1. Timothee Chalamet

2. Brad Pitt

3. Lil Nas X

4. David Beckham

5. Skepta

6. Keanu Reeves

7. Exo's Kai

8. Troye Sivan

9. Tyler The Creator

10. Alton Mason

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Erkek modası Timothee Chalamet'ten sorulur