GQ dergisi yılın kadınını seçti: Amber Heard

Tesla’nın CEO’su Elon Musk ile tekrar bir araya geldiği konuşulan oyuncu Amber Heard, GQ dergisinin Avustralya edisyonun yeni sayısı için oldukça cesur pozlar verdi.

20 Kasım 2017, Pazartesi 10:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amber Heard, GQ Avustralya’dan 'Yılın Kadını' unvanını da aldı. Oyuncu Amber Heard, GQ dergisinin Avustralya edisyonun yeni sayısı için oldukça cesur pozlar verdi.

Amber Heard, siyah iç çamaşırları ile bir banyoda otururkenki pozunda kusursuz vücudunu sergiledi.

31 yaşındaki oyuncunun, Şilili şair Pablo Neruda’nın İspanyolca şiirinden bir alıntı olan dövmesi ise dikkati çekti. Dövmede “Karanlık şeylerin gizliliği, gölgeleri ve ruhları sevdiği gibi sizi seviyorum yazıyordu.

Seksi oyuncu geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalarla da gündem olmuştu. Amber Heard, hem kadınlarla hem de erkeklerle birlikte olduğunu söyleyerek; "Kimden hoşlanıyorsam o kişiyle birlikte oluyorum" demişti.

Röportajı yapan Danielle Pergament'in "Peki biseksüel misin?" sorusunu ise "Özel hayatım ve cinsel yönelimim hakkında bir etikette bulunmak istemiyorum. Kimden hoşlanıyorsam o kişiyle oluyorum. Bir kadınla da ilişkim oldu ve ya bırakacaktım ya da onunla birlikte olmaya devam edecektim. Özel hayat özel hayattır" diye cevapladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nesrin Cavadzade sus pus...