'Grinin Elli Tonu'nda başrol krizi

'Grinin Elli Tonu'nda başrol krizi

Dünyada milyonlarca satan "Grinin Elli Tonu" (50 Shades of Grey) kitabı beyazperdeye uyarlanıyor. Ancak çekimler başlamadan film ağır bir darbe aldı

13 Ekim 2013, Pazar 11:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Grinin Elli Tonu" kitabının yazarı E.L James geçtiğimiz Eylül ayında yaptığı açıklamada, kitabının sinemaya uyarlanacağını, filmin başrollerinde ise İngiliz oyuncu Charlie Hunnam ve ABD'li kadın aktris Dakota Johnson olacağını açıklamıştı.

Ancak filmin yapımcı şirketi "Universal" dün şok bir açıklama yaparak, 33 yaşındaki Charlie Hunnam'ın başrolü reddettiğini belirtti.

Alman Bild gazetesinin haberine göre, ABD'de yayımlanan televizyon dizisi "Sons of Anarchy"nin başrol oyuncusu da olan Hunnam, işlerinin yoğunluğunu gerekçe gösterek, "Grinin Elli Tonu" filminde yer alamayacağını belirtti.

"Grinin Elli Tonu" filmi için erkek başoyuncu olarak Charlie Hunnam ismi açıklandığında, kitabın kadın okurları tepki göstermiş, internet üzerinde bir imza kampanyası başlatmışlardı. Kadın okurlar, Charlie Hunnam'ı istemediklerini açıkça ilan etmişlerdi.

İngiliz oyuncunun bu kararı almasında, söz konusu imza kampanyasının etkili olup olmadığı bilinmiyor.

Erotik sahneleri nedeniyle merakla beklenen filmde, 23 yaşındaki aktris Dakota Johnson'a kimin eşlik edeceği ise henüz bilinmiyor.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 90'lar ve 2000'lerden 10 unutulmaz romantik gençlik filmi