Grup seks cinayeti

Grup seks cinayeti

Toplu seks isteyen eşinin kafasına vurarak öldürdü

19 Aralık 2009, Cumartesi 15:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Fatih'te Fyodor Dmitrievich Shtiru(48), boşandıktan 17 yıl sonra barışarak birlikte yaşadığı eski eşi Aliona Kisakova’yı (35) kafasına sopayla vurarak öldürdü. Fyodor Dmitrievich Shtiru, polise verdiği ifadede "Benimle grup seks yapmak istedi. Bunun için arkadaşlarımı getirmemi isteyince çılgına döndüm" dedi.

Bulgar vatandaşı Fyodor Dmitrievich Shtiru ile Moldovya uyruklu Türk vatandaşı eşi Aliona Kisakova, barıştıktan sonra 7 aydır birlikte yaşadıkları Laleli, Defter Emini Sokak'taki Akkoyun Apartmanı’nda tartıştı. Fyodor Dmitrievich Shtiru, saat 01.00 sıralarında tartışma anında kırdığı sandalyenin ayağıyla Aliona Kisakova'ya saldırdı.

Güzellik uzamanı olan Aliona Kisakova, başına aldığı darbelerle olay yerinde hayatını kaybetti. Olaydan sonra bileklerini keserek sokağa çıkan Fyodor Dmitrievich Shtiru, kendisini fark eden polis ekipleri tarafından yakalandı.

İlk sorgusunda cinayeti kabul eden Fyodor Dmitrievich Shtiru, "Bana uygunsuz ilişkiye girmeyi teklif etti. Grup seks yapmak için arkadaşlarımı getirmemi isteyince bir anda çileden çıktım. Kafasına sopayla vurarak öldürdüm" dedi.

Polis, Aliona Kisakova’yla aynı evde kiracı olarak kalan Rus uyruklu 2 kadının da ifadesini aldı. Kadınlardan biri "Aliona Kisakova 2’nci eşinden olan 9 yaşındaki Stefan Kisakova’yla yaşıyordu. 7 aydır da masörlük yapan eski eşiyle barışarak beraber yaşamaya başlamışlardı. Son birkaç gündür sık sık kavga ediyorlardı ve Aliona Kisakova, eski eşinden evi terketmesini istediğini duyduk. Daha sonra kavga sesleri geldi" dedi. Polis ekipleri, konuyla ilgili olarak inceleme başlattırken küçük Stefan polis koruması altına alındı.

Hasan ÖRNEKOĞLU/İSTANBUL, (DHA)

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER UCİM İstanbul Önleme Merkezi açıldı!