GSB mülakat sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

GSB mülakat sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) işçi alımı için başvuru yapıp mülakata girenler uzun bir sürecin ardından sonuçların ilan edilmesini bekliyor. Son olarak 17 Mayıs'ta sona eren mülakatın üzerinden 23 gün geçti fakat net bir açıklama henüz yok. Peki sonuçlar ne zaman açıklanır?

09 Haziran 2019, Pazar 14:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sürekli işçi ilanına başvuru yapan binlerce kişi bu soruya cevap arıyor. Adaylar son olarak 17 Mayıs'ta mülakata girmişti yaklaşık 3 hafta geçti ve sonuçlar ilan edilmedi. Hal böyle olunca binlerce sürekli işçi adayı hemen hemen her gün bir tarih arayışı içerisinde...

GSB MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Türkiye'nin 81 ilinde yurttaşlar Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı için başvurdu. Mülakat sonuçları için herhangi bir açıklama henüz yok. Beklentiler ise en geç 15 Haziran'a kadar sonuçların açıklanması yönünde... Bu arada sonuçlar il müdürlüklerinden ilan edilecek. 

SÖZLÜ SINAVDA 70 PUAN ZORUNLULUĞU

Sözlü sınavda başarılı sayılmak için 100 tam puan üzerinden en az 70 puan alınması gerekiyor. Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecek.

Ayrıca bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanunu'nun ilgili hükümleri gereği Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ruby Lounge & Restaurant kapılarını tekrar açıyor