Guardiola, Torrent için Galatasaray'a oyuncu verebilir

Galatasaray'ın başına geçen Domenec Torrent, uzun yıllar Pep Guardiola ile beraber çalıştı. Guardiola'nın yardımcılarından olan Torrent, daha sonra New York FC ve Flamengo'nun başına geçti. Şimdi ise Galatasaray macerasına başlayan İspanyol hoca, eski dostu Guardiola'dan oyuncu alabilir.

14 Ocak 2022, Cuma 16:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Düşünmediği oyuncuları verebilir"

"Düşünmediği oyuncuları verebilir"

The Sun gazetesi muhabiri Josh Jones, Milliyet Skorer’e yaptığı değerlendirmede, Katalan teknik adamın Cim Bom'da göreve başlamasının ardından yaşanabilecek gelişmeleri şöyle anlattı:

Guardiola şimdi, eski yardımcısı Torrent için Manchester City kadrosunda düşünmediği bazı oyuncuları Galatasaray’a verebilir.

"Torrent'in çevresi geniş"

"Torrent'in çevresi geniş"

Transfer sezonundayız ve Torrent bu konuda Pep Guardiola’dan bazı isteklerde bulunacak mı göreceğiz. Sadece Manchester City değil, Bayern Münih ve Barcelona’daki kontaklarını kullanarak da takımını güçlendirmesi söz konusu olabilecektir

"Futbol anlayışları benzer"

"Futbol anlayışları benzer"

Birçok takımda çok uzun yıllar Pep Guardiola ile birlikte çalıştığı için futbola bakış açılarının ve oyuna yaklaşımlarının benzer olduğunu. Torrent’in öne çıkan yanı hiç kuşkusuz taktik anlayışı ve oyunu iyi analiz etmesidir. Taraftarın gözüne hoş gelecek bir futbol izlettirmeyi sever. Pas futbolu onun için önemli bir yer tutar

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray Torrent'e Türk yardımcı arıyor: Cihat Arslan gündemde