Gül, annesinin elini öptü

Gül, annesinin elini öptü

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri'de Anneler Günü'nde annesi Adeviye Gül'ün elini öperken, 'Allah sana uzun ömürler versin. Benden duanı esirgeme' dedikten sonra bir buket çiçek verdi. Gül, ardından annesinin elini öptüğü fotoğrafı twitter'da paylaştı

11 Mayıs 2014, Pazar 14:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cumhurbaşkanlığı’na ait özel uçakla dün Kayseri’ye gelen, akşam Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’nin kızı Merve ile damadı Mehmet Karaca’nın düğüne katılan Cumhurbaşkanı Gül, gece merkez Melikgazi İlçesi Kergah Bağları Gül Sokak’taki babasına ait iki katlı bağ evinde geceyi geçirdi.

GÜL'ÜN DİYETİNE UYGUN KATMERSİZ, BÖREKSİZ KAHVALTI

Bu sabah, yürüyüş yaparak güne başlayan Abdullah Gül, daha sonra yöresel sucuk ve pastırmanın da bulunduğu kahvaltı sofrasına babası Ahmet Hamdi, annesi Adeviye ve kardeşi Macit Gül ve diğer yakınlarıyla birlikte oturdu. Cumhurbaşkanı Gül, kilosunu korumak için hamur işinden uzak durduğu için, kentin kahvaltı sofralarının değişmez hamur işlerinden katmer ve su böreği sofraya konulmadı.'BENDEN DUANI ESİRGEME'

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 82 yaşındaki annesi Adeviye Gül’ün elini öptü, Anneler Günü’nü kutladı. Gül, "Allah sana uzun ömürler versin. Benden duanı esirgeme" diyerek annesine bir buket çiçek verdi. Kardeşi Macit Gül de annesinin elini öperek, ’Anneler Günü’nü kutladı. Cumhurbaşkanı Gül, annesinin elini öperken çekilen fotoğrafı sosyal medyada ’Kayseri’de güne annemin elini öpüp hayır dualarını alarak başladım’ diyerek paylaştı.

Gazeteciler, gün boyu Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Kergah Bağları’ndaki bağ evinin önünde bekledi. Ancak Cumhurbaşkanı Gül’ün bugün resmi bir programı olmadığı iletildi.

Oktay ENSARİ- Demet ÖZTÜRK/KAYSERİ, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na 2 yıla kadar hapis talebi