Gülben Ergen'e ölüm mesajları atan iki kişi kim çıktı?

Gülben Ergen'e tehdit mesajları atan kişilerden birinin Erhan Çelik'in şoförü, diğerinin de Çelik'in asistanının ağabeyi olduğu ortaya çıktı  

25 Ekim 2017, Çarşamba 12:25
A A

Magazin dünyası son 1 aydır Gülben Ergen ve bir sene önce ayrıldığı eşi Erhan Çelik ile arasında yaşananları konuşuyor. Gülben Ergen evinin otoparkında aracının bıçakla çizilmesi üzerine Erhan Çelik hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Gülben Ergen ile eski eşi Çelik mahkemeden birbirlerine yönelik uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

''SONUN DENİZ SEKİ GİBİ OLACAK''

''SONUN DENİZ SEKİ GİBİ OLACAK''

Gülben Ergen, yaşanan süreçte özel telefonuna iki ayrı telefondan ölüm tehditleri, hakaretler içeren mesajlar geldiği ve mesajlarda ''Sonun Deniz Seki gibi olacak. Onun girdiği yere gireceksin'' gibi ifadeler olduğu iddiasıyla savcılığa başvurdu.

İKİSİ DE TANIDIK ÇIKTI

İKİSİ DE TANIDIK ÇIKTI

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı bu mesajlar üzerine harekete geçti. Ataşehir Asayiş Büro ekipleri, mesajları atan kişilere yönelik bir operasyon başlattı. Mesajları atan M. Emre K. ve Harun G. kısa sürede gözaltına alındı.

Yapılan incelemede M.Emre K. 'nın Erhan Çelik'in asistanı olan Seda K.'nın ağabeyi olduğu , Harun G.'nin ise Erhan Çelik'in şoförlüğünü yapan kişi olduğu ortaya çıktı.

ASİSTANI SUÇU KABUL ETTİ

ASİSTANI SUÇU KABUL ETTİ

Şüphelilerden M. Emre K., ifadesinde mesajları kendisinin atmadığını telefonu ablası Seda'ya verdiğini itiraf etti.Bunun üzerine asistan Seda K.'nin ifadesine başvuruldu. M.Emre K. mesajları kendisinin attığını kabul ederek suçu üzerine aldı.

SABIKALI ÇIKTILAR

SABIKALI ÇIKTILAR

Yapılan incelemede M. Emre K.'nın uyuşturucu bulundurmaktan, Harun G'nin ise adam yaralama ve tehditten hakkında polis kaydının bulunduğu belirlendi.  İki isim ifadelerinin ardından serbest bırakılırken savcılık soruşturmayı derinleştirme kararı aldı.

GÜLBEN ERGEN, 50 METREDEN FAZLA YAKLAŞAMAYACAK

GÜLBEN ERGEN, 50 METREDEN FAZLA YAKLAŞAMAYACAK

Öte yandan İstanbul 15. Aile Mahkemesi "Şiddet Uygulayan Kişi" olarak itirazda bulunan Gülben Ergen hakkında karar verdi. Ergen'in eski eşi Erhan Çelik'e sözlü saldırıda bulunması üzerine daha önce hakkında koruma kararı çıkarılan Çelik için aynı şekilde kararın devamına, Gülben Ergen için de "Şiddet uygulayan kişi" olarak halen bu tehdit potansiyelinin devamından hareketle Erhan Çelik'in Gülben Ergen'den korunmasına karar verildi."ŞİDDET UYGULAYAN KİŞİ"Gülben Ergen "Şiddet uygulayan kişi" olarak Erhan Çelik'e 50 metreden fazla yaklaşamayacak ve onunla ilgili olumsuz ve gerçek dışı beyanat veremeyecek. Aksi takdirde herhangi bir duruşma olmaksızın hapisle cezalandırılacak. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Tecavüzcü Coşkun isyan etti: Aldığım para yediğim küfre yetmedi