Gülben Ergen: Seda'nın yolundan mı gideyim?

Kanal D'deki 'Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa' programı yeni sezonu erken açtı. Yayının ilk konuğu ise Gülben Ergen oldu...

05 Ağustos 2019, Pazartesi 15:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bodrum'daki yazlığında 2. Sayfa Haber Müdürü Asiye Acar'ın sorularını yanıtlayan Gülben Ergen, ''Evlenmeyi tekrar düşünüyor musunuz?'' sorusuna şaşırtan bir yanıt verdi.

'5 MİYDİ, 6 MIYDI?'

'5 MİYDİ, 6 MIYDI?'

"Sence? Seda'nın yolundan gideyim mi? Kaçtı o? 5 miydi, 6 mıydı? Hiç bilmiyorum. Evlilik konuşmak için çok erken. Çocukların ön planda olduğu bir yaşamım var ama hayat ne getirir hiç bilmiyorum. Büyük de konuşmak istemiyorum. Çocuklarım henüz tanışmadı. Çok mutluyum. Heyecanlıyım. Heyecan zaten aşkın vazgeçilmezi."

SEDA SAYAN'IN İLK EŞİ RIDVAN KILIÇ

SEDA SAYAN'IN İLK EŞİ RIDVAN KILIÇ

Seda Sayan ilk evliliğini 26 yaşında yaptı. İlk eşinin ismi Rıdvan Kılıç'tı... Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen eski futbolculardan Rıdvan Kılıç ile yaptığı evlilik jet hızıyla bitti. Mayıs 1987'de evlenen Seda Sayan, aynı yılın Aralık ayında boşandı.

İKİNCİ EŞİ ÜNLÜ BİR İSİM

İKİNCİ EŞİ ÜNLÜ BİR İSİM

Rıdvan Kılıç'tan sonra bir başka futbolcu Seda Sayan'ın kalbini fetheder. Seda Sayan'ın fotoğraflarını gördükten sonra ona hayran kalan Sinan Engin her gece soluğu Maksim gazinosunda alır, Seda Sayan'a güller gönderir, ondan aşk şarkıları ister. 1990 yılında Sinan Engin ile evlenen Seda Sayan ikinci eşinden evliliğinden ilk kez hamile kalır.

1 sene sonra Oğulcan'ı dünyaya getiren Seda Sayan, Sinan Engin'in işi nedeni ile Ankara'ya taşınır ve sahnelere ara verir. İkilinin evlilikleri 1995 yılında son bulur. Fotoğraftaki Sayan'ın bu evlilikten olan oğlu Oğulcan...

MOTOR KURYESİNE 3. DAKİKADA EVLENME TEKLİF ETTİ

MOTOR KURYESİNE 3. DAKİKADA EVLENME TEKLİF ETTİ

Seda Sayan'ın hayatındaki en tuhaf evliliklerinden biri bu... Arkadaşları ile Etiler'de turlayan Seda Sayan'ın arabasına kırmızı ışıkta bir motor kurye yanaşır. Motordaki genç ile göz göze geldikten sonra Seda Sayan, kuryenin motorunu sağa çekmesini ister. Kırmızı ışık sayesinde tanışan çift, Seda Sayan'ın tanışmanın 3. dakikasında Soner Yapacık'a evlenme teklif etmesinin ardından 25 Ağustos 1998'de nikah kıyarlar. Soner Yapacık'ın memleketi olan Karadeniz Ereğli'de gizlice evlenen ikilinin evlilikleri fazla sürmez ve kısa bir süre sonra Seda Sayan'ın bu evliliği de son bulur.

Soner Yapacık'tan boşanan Seda Sayan 2000 yılının nisan ayında sürpriz bir kararla iş insanı Tuncay Kıratlı ile evlendi. Tuncay Kıratlı'nın kuzeni olan Alp Başaran ile daha önceden nişanlanan Seda Sayan'ın bu evliliği büyük bir tepki çekmişti. Nikah masasına 4. kez oturan Seda Sayan'ın bu evliliği de çok kısa sürdü.

Seda Sayan'ın 3. futbolcu eşi olan Gökhan Şükür ile tanışması Sedat Paker sayesinde olur. Sedat Peker ile tanışıklı olan Gökhan Şükür, Peker'in verdiği davetlerde sık sık karşılaşırlar. Gökhan Şükür bir dönem Galatasaray'ın alt yapısında oynadıktan sonra Bakırköyspor'da forma giymiş ardından birkaç takım dolaşıp futbolu bırakmıştı. Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen Seda Sayan ile gizlice nikah kıyan Gökhan Şükür, Sayan ile 13 ay evli kalabildi. Gizlice evlenen çift 2005 yılında yine gizlice boşandı.

seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan ile de 1 Şubat 2008'de Çırağan Sarayı'nda evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010'da da boşandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı?