Gülben Ergen’in sevgilisi Emre Irmak kimdir?

Emre Irmak'ın Gülben Ergen’in yeni sevgilisi olduğu iddia edilmişti. Bugün Emre Irmak sosyal medya hesabından Gülben Ergen ile ilişkisi olduğunu onaylayan gönderi paylaştı. Bu haberin ardından Emre Irmak’ın hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Gülben Ergen’in sevgilisi Emre Irmak kimdir?

17 Mart 2019, Pazar 17:21 Son Güncelleme:
A A
Gülben Ergen’in sevgilisi Emre Irmak kimdir?

Gülben Ergen ve Emre Irmak aşkı internette gündem oldu. Emre Irmak aşk dedikodularını onaylayan bir gönderi paylaştı. Peki, Gülben Ergen’in sevgilisi Emre Irmak kimdir?

EMRE IRMAK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Son dönemde jingle ve reklam müziği dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Emre Irmak, 27 Mayıs 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babasının izinden giden Emre Irmak, henüz 5 yaşındayken klasik piyano dersleri almaya başladı.

İlk solo konserini henüz 7 yaşındayken Galatasaray Lisesi’nde verdi. 10 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı sınavlarını kazandı ve klasik müzik eğitimine başladı.

Müzik kariyerine çok küçük yaşta adım atan Emre Irmak, konservatuar eğitimini yarıda bırakarak pop müzik alanında sürdürmeye karar verdi. Zuhal Olcay ve Kenan Doğulu ile konser çalışmaları yaptı.

USTA İSİMLERLE ÇALIŞTI

İlk bestelerini ve düzenlemelerini Sezen Aksu, Ajda Pekkan Şehrazat, Mustafa Sandal, Nilüfer gibi sanatçılarla yaptı. 1996 yılında Mehmet Ali Birand ile tanışan Emre Irmak, Mehmet Ali Birand, Can Dündar, Cüneyt Özdemir, Serdar Akinan, Bülent Çaplı gibi duayenlerle onlarca belgesel filminin müziklerini yaptı.

ÖDÜLLÜ MÜZİSYEN: EMRE IRMAK

2005’de kendi plak şirketini kuran Emre Irmak 10’larca ödül alan Yasemin Mori’nin albümünde prodüktör, besteci ve yapımcı olarak bulundu. 2011 yılında Jingle jackson adlı kendi reklam müzikleri şirketini kurdu. Türkiye’nin önde gelen firmaları için reklam müzikleri üretmeye başladı. Emre Irmak bir kısa film ile Venedik Altın Aslan ödülü kazandı. Kendisini ‘araştırmacı besteci’ olarak tanımlayan Emre Irmak bunun nedenini şu sözlerle açıklamıştı: Bana sürekli “Ne iş yapıyorsun?” diye soruyorlardı. “Cazcıyım, klasikçiyim” diyemiyordum. Bir gün “Araştırmacı besteciyim” dedim, insanların da hoşuna gitti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burak Özçivit eşini kızdıracak