Gülen Gözler'in Hasret'i Lale Ilgaz'ın son hali ortaya çıktı

Yeşilçam'ın unutulmazları arasında olan Gülen Gözler filminde Hasret karakterine hayat veren Lale Ilgaz'ın son hali ortaya çıktı. İşte tek filmle meşhur olan ancak daha sonra ortadan kaybolan yıldızın son hali...

12 Ekim 2020, Pazartesi 09:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Seyirciyi yıllar sonra bile ekranlara kilitleyen Gülen Gözler filminin her karakteri ayrı ayrı çok sevilmişti. Sabunların köpürmesi sahnesinden, Vecihi karakterine kadar hafızalara kazınan Gülen Gözler'de bir de evin küçük kızı vardı. Lale Ilgaz.

Gerek babası Yaşar Usta'ya bağlılığı gerekse muzip gülümsemesiyle izleyiciyi hala etkileyen Lale Ilgaz da tek filmle meşhur olan yıldızların arasında kayboldu.

Gülen Gözler'in ardından 1977 yılında Kızını Dövmeyen Dizini Döver filminde 'Dans eden kız' olarak izlediğimiz Lale Ilgaz bu filmin ardından adeta sırra kadem bastı.

Ünü günümüze pek taşınmayan Lale Ilgaz hakkında internette herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak sosyal medyada Yeşilçam yıldızlarının izini süren "mekaniyesilcam" adlı Instagram sayfası oyuncuya ait fotoğrafı paylaşarak Yeşilçam meraklılarını sevindirdi.

İşte Yeşilçam'ın kayıp yıldızının son hali...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hain saldırıya ünlülerden tepki