Gülperi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Gülperi'ye bir tokat da Şeyma'dan...

Gülperi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde oğlu nedeniyle uyuşturucudan gözaltına alınan Gülperi, Hasan'ı ele vermemek için sessizliğe bürünürken Kadir, eski aşkı için çırpınıyor bu da evliliğinin çatırdamasına neden oluyor. Şeyma büyük bir oyun içerisine girerek Gülperi'ye darbe indirmeye çalışıyor.

03 Ekim 2018, Çarşamba 16:38
A A
Gülperi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Gülperi'ye bir tokat da Şeyma'dan...

Show TV'nin yeni dizisi Gülperi'nin 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Hasan annesine bir kötülük daha yaparken Gülperi oğluna zarar vermemek için sesini çıkarmıyor ve gözaltına alınıyor. Sorguda üstüne gelinmesine rağmen acılı kadın yine de bir şey söylemiyor. Kadir ise eski aşkı için endişeli ve konuşup gerçekleri anlatmasını söylüyor. Öte yandan Kadir'in Gülperi'ye titremesi Şeyma'yı çileden çıkarırken Şeyma bir avukat gibi Gülperi'nin karşısına çıkıyor ve söylemediğini bırakmıyor.

GÜLPERİ 4. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Hasan'ın yerleştirdiği uyuşturucu Gülperi'nin canını fena halde acıtıyor. Gülperi'nin “İnsan en çok sevdiğinden nefret ediyor. En çok ona öfkeleniyor, en çok ona kırılıyor. Ben seni nasıl sevmekten vazgeçmemişsem, sen de beni sevmekten vazgeçmemişsin!” sözleri ise yürekleri dağlıyor. Polis'in gelip Gülperi'yi alıp götürdüğü sahnede Can'ın annesinden ayrılmak istemeyişi ve yaşananlar duygu dolu anlar yaşatıyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gülperi'nin 3. Bölümünde; Yakup’un teklifi karşısında şok olan Gülperi, kızının ve kendi özgürlüğünün arasında bir seçim yapmaya zorlanır. Yakup artık Gülperi’yi kıskıvrak köşeye sıkıştırdığına ve torunlarını sonsuza kadar yanına alacağına emindir. Gülperi ise kızından vazgeçmemeye en az Yakup kadar kararlıdır, bu uğurda her türlü bedeli ödemeye de hazırdır. Gülperi’nin başının yine dertte olduğunu anlayan Kadir, kendi ailesiyle ilgili sorunlarını kısa süreliğine hallederek yeniden Taşkınhan’a gelir. Ve Yakup’un Gülperi’yi de yakından ilgilendiren, herkesten gizlediği bir sırrının olduğunu öğrenir. Can annesine yavaş yavaş yaklaşırken Bedriye ise Ali’nin kendisine yaptıklarından Gülperi’yi sorumlu tutmaktadır. Gülperi çocukları yanında olsa bile onlara ulaşmanın ne kadar zor olduğunu artık iyice anlamıştır. Ancak bu yolda onu bekleyen zorluklara bir yenisi eklenir; hiç ummadığı biri tarafından kendisine kurulan ve hayatını yeniden alt üst edecek olan tuzağın henüz farkında değildir. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.