Gülşah Saraçoğlu: Beren Saat çok zevksiz! Topuklu ile yürüyemiyor

Modacı Gülşah Saraçoğlu, Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Saraçoğlu, merak edilenleri canlı yayında anlattı

20 Mart 2019, Çarşamba 14:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

- Kiloluyken çok selülitim vardı.


-Benim kürk alabilmek için çalışmama gerek yok. Çocukluğumdan beri böyleyim, annemin bile vizon kürkleri vardı.

- Nükhet Duru ile küsmedik. Bir şey olmuştur bilmiyorum. Hayatımın çok kıymetlisidir. Onu kırmak, kızdırmak istemem. Ne söylerse başım üstüne ama sebep kürk değil. Ben en şahane kürkleri onda gördüm. Ben bugün burada oturuyorsam sebebi Nükhet Duru'dur.

NÜKHET DURU BANA KÜSTÜ İSE VARDIR BİR BİLDİĞİ

NÜKHET DURU BANA KÜSTÜ İSE VARDIR BİR BİLDİĞİ

O benim hayatımda çok kıymetlidir. Bana küstüyse vardır bir bildiği. Koskoca Nükhet Duru... Onun hakkında konuşmaya ne vizyonum ne zekam yeter. Şuan görsem boynuna sarılırım. 20 senem geçmiş beraber. Anne-kızlar, abla-kardeşler arasında olur öyle şeyler.

-Benim başka bir meslektaşım hakkında hiç öyle egolarım yoktur. Elbisesini bana yaptırmış, başkasına yaptırmış konuşmam.

*Beren Saat hep salaş giyiniyor. Davete gittiğinde de salaş. Onun ruh haliyle alakası yok bence.

RUH HALİYLE ALAKASI YOK BEREN ZEVKSİZ BİR KIZ

RUH HALİYLE ALAKASI YOK BEREN ZEVKSİZ BİR KIZ

-Beren zaten zevksiz bir kız. Rol aldığı dizilerde güzel giydiriyorlar ama topuklu ayakkabı ile yürüyememe gibi bir durumu var sanırım, taşıyamıyor.

BU DEFİLENİN İNANILMAZ REKLAMI OLDU

BU DEFİLENİN İNANILMAZ REKLAMI OLDU

- Defilede tasarımcının ve modacının bilgisi olmadan bir şey yapılmaz. Hatice elbiseyi çok güzel taşımış asla laf yok ama bence böyle bir hareket yapmamalıydı. Benim defilemde benim bilgim dahilinde olmayan bir şey olamaz. Bu defilenin inanılmaz reklamı oldu.

-Bir çizme giydim 10 bin dolardı. O çizme yüzünden başıma gelmeyen kalmadı.

ASLAN'I KESİM MASASINA YATIRDIM

ASLAN'I KESİM MASASINA YATIRDIM

-Çok kalabalık bir düğün ailesi gelmişti. Bende Aslan'ı pusetinden aldım kesim masasına yatırdım. Bir baktım puset boş. Onu oraya götürdüğümü unuttum. 'Ay çocuğum nerede' dedim. Sonra aklıma geldi.

-Bana röportaja gelmişlerdi. Bu olayı anlattım sıradan bir şekilde. Benim yüzümü buzlamışlar. 'hangi anne çocuğunu unuttu' falan... Ailemle kahvaltıdaydım. Annem 'ay ne anneler var' dedi. Buz bir kalktı, ben! Annem ve babam bana gelip evin eşyalarını alıp kendi evine götürdü. 1,5 yıl bana vermediler.

MÜCEVHER VE KÜRKE SINIRSIZ PARA VERİRİM

MÜCEVHER VE KÜRKE SINIRSIZ PARA VERİRİM

- Tuvalete para vermem, tillahını dikiyorum. Ayakkabı, çanta, mücevher, kürk gibi parçalara sınırsız para veririm. Sahte ve fake hiçbir şey kullanmam.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (23 Şubat 2020)