Gülşah Saraçoğlu ile Deha Bilimlier’in yasak aşk yaşadığı iddia edilmişi... Aslı Bilimlier gözyaşlarına hakim olamadı!

Gülşah Saraçoğlu ile Deha Bilimlier’in yasak aşk iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. Gülşah Saraçoğlu, evli ve 3 çocuk babası Deha Bilimlier ile anılıyor. İkili bu haberleri yalanlasa da Aslı Bilimlier eşini evden kovdu. Morali bir hayli bozuk olan Aslı Bilimlier önceki gün Özlem Yıldız ve Emine Ün'ün de aralarında bulunduğu yakın arkadaşları ile bir araya geldi. Bilimlier, arkadaşlarından fikir aldı.

11 Ocak 2022, Salı 09:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gülşah Saraçoğlu ile yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündemde olan şarkıcı Deha Bilimlier, bu olay sonrası avukat eşi Aslı Bilimlier'in kendisini eve almadığını açıklamıştı.

Yaşanan kavgalar sonrası morali bir hayli bozuk olan Aslı Bilimlier önceki gün Özlem Yıldız ve Emine Ün'ün de aralarında bulunduğu yakın arkadaşları ile Suadiye'de bir mekanda bir araya geldi.

Yaşadığı olayın etkisinde kalan ve ne yapacağını bilmeyen Bilimlier, arkadaşlarından fikir aldı.

Tolga Karataş'tan geçtiğimiz aylarda boşanan Emine Ün ve Sinan Serter ile yıllar önce yollarını ayıran Özlem Yıldız, arkadaşlarına uzun süre dil döktü.

Aslı Bilimlier'in dostlarının yanında sürekli ağladığı görüldü.

Günaydın'ın haberine göre; Deha Bilimlier ile üç çocukları olan Aslı Bilimlier'in evliliklerinin gidişatına çocukları da düşünerek karar vereceği öğrenildi.

Öte yandan; Deha Bilimlier'in, eşi Aslı Bilimlier'i, kendisini dinlemeye gelen Gülşah Saraçoğlu'yla aldattığı iddia edilmişti.

Gülşah Saraçoğlu iddiaları yalanlamış, "Böyle bir durumu açıklamanın üzüntüsü içerisindeyim. O kadar fuzuli o kadar yanlış ve yalan ki… "

"Deha eski eşimin de benim de dostum. Böyle bir durumun mümkünatı yok, bir iki gündür dönen bir haber çok yanlış."

"Bir görüntü olduğunu söylüyorlar. Allah aşkına bana da göndersinler…" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin turu (11 Ocak 2022)