Gülşah Saraçoğlu ile Gökhan Göz dördüncü kez ayrıldı!

Bir dargın bir barışık aşk yaşayan modacı Gülşah Saraçoğlu ile Gökhan Göz, ilişkilerine yeniden şans vermişti. Geçtiğimiz haftalarda evlilik kararı alan çiftten Saraçoğlu, Göz ile dördüncü kez ayrıldıklarını açıkladı.

01 Temmuz 2021, Perşembe 11:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gülşah Saraçoğlu ile iş insanı Gökhan Göz, geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Kısa süre sonra sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeye başlayan ikili, ilişkilerine bir şans daha vermişti. Ancak çiftin mutluluğu uzun sürmedi. 39 yaşındaki Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz hafta evlilik kararı aldığı Gökhan Göz'le dördüncü kez ayrıldıklarını duyurdu.

Ünlü modacının sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Ünlü modacının sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Günlerdir sessizliğimi bozmuyorum. Çünkü konu benim konum değil ve son derece mide bulandırıcı bir konu. Sebep ise adı geçen kadının, böyle meshepsizliklerinin içinde olmak istemediğim içindir..."

"Sevgilim olan Gökhan Bey ile evlilik kararı almıştık geçtiğimiz çarşamba günü. Her şey hazırdı ve gerçekleşmedi. Maalesef hiç tanımadığım bir kadının karışık ilişkileri yüzünden, sahte kimlikler, inkar edilen bir nikah ve en acısı bir anne olarak üzülerek söylüyorum ki; inkar edilen ortada iki evlat. Ne kadar acı..."


"Diyecek bir şey yok çünkü son derece saygı, sevgi içerisinde olduğum ilişkimden sadece bu sebep yüzünden ayrılıyorum. Kimseye de bu konuyla alakalı bir açıklama yapmadım..."

"Sadece Gökhan Bey'in ve şahsımın itibarı zedelenmemesi adına ve Gökhan Bey'in bana 'Kimi arıyorsan ara, bu durumu çözersen sen çözersin' demesi üzerine bir takım görüşmeler yaptığım doğrudur."

"Bilirsiniz ki ben kimsenin arkasından iş çevirmem. Çünkü yıllardır her zaman dobralığım ve dürüstlüğümle beni tanıdınız ve sevdiniz" diyen Saraçoğlu, "Her şey buraya kadarmış, bir daha tekrarı olmayacaktır" sözleriyle açıklamasını noktaladı.

KÜFÜRLER YAĞDIRDI, ÖZÜR DİLEDİ

KÜFÜRLER YAĞDIRDI, ÖZÜR DİLEDİ

Ünlü modacı, geçtiğimiz aylarda ayrılık sonrası evinde arkadaşlarıyla eğlenen Gökhan Göz'e, Instagram hesabı üzerinden canlı yayında küfürler yağdırmıştı. Saraçoğlu, "Psikolojik olarak kadına şiddetin başka bir türünü yaşamış bulunmaktayım. Öfke kontrolümü sağlayamadım. Üzgünüm, pişmanım ve tüm sevenlerimden özür dilerim" demişti.


EVİ BASMIŞTI!

EVİ BASMIŞTI!

Saraçoğlu, daha önce de Gökhan Göz ile birlikte yaşadıkları eve giderek evin altını üstüne getirmişti. İş adamı da, sosyal medya hesabından, evin videosunu paylaşarak, "Bu yaptığını kendine yakıştırdıysan, bir de hastalığımda yanımda olmuşsun! Böyle mi atarak evi kırarak yazıklar olsun. Allah'tan dilerim ki önce akıl sağlığına kavuşursun. Şikayetçi olmayacağım" notuyla paylaşmıştı.

'PİŞMANIM'

'PİŞMANIM'

Ünlü modacı, konuyla ilgili olarak, "Yağ aldırma ameliyatımdan sonra değişti, bana hakaret etmeye başladı. Sosyal medya hesabından üzerinden beni kötülüyordu, o anda deli oldum. Bu ilişkiyi yaşadığıma büyük pişmanım" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinem Kobal tatil sezonunu böyle açtı